Które seriale do skasowania? Tabela Spoiler TV

I znów przyszedł czas na sprawdzenie, jak radzą sobie seriale. W tym tygodniu było kilka bolesnych upadków, w tym jeden naprawdę spektakularny.

W tym tygodniu w CW zadebiutował "Cult" - i był to naprawdę kiepski debiut. Serial znalazł się w tabeli Spoiler TV wśród produkcji do skasowania i to z najgorszym wynikiem, gorszym niż skasowane po dwóch odcinkach "Do No Harm". Jeśli w drugim tygodniu emisji nie będzie lepiej, prawdopodobnie szybko pożegnamy "Cult".

Poza tym na czerwonym polu, czyli wśród produkcji, które niemal na pewno zostaną skasowane, znajdują się: "90210", "Up All Night", "Guys with Kids", "Smash", "Happy Endings", "Touch", "Deception", "Zero Hour", "Body of Proof" (które wróciło w tym tygodniu) i "Whitney".

Na żółtym polu, czyli wśród seriali, które są zagrożone, są: "CSI: NY", "1600 Penn", "The Mindy Project", "The Carrie Diaries", "Malibu Country", "Nikita", "Vegas", "Beauty and the Beast", "Hart of Dixie", "The Cleveland Show", "The Good Wife", "The New Normal", "Go On" i "Community". Do strefy spadkowej niebezpiecznie zbliżył się też "Last Man Standing".

Spośród nowości wciąż najlepiej sobie radzi "The Following". Piątka najlepszych z najlepszych wciąż bez zmian: "The Big Bang Theory", "Modern Family", "Dwóch i pół", "NCIS" i "2 Broke Girls".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA