9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Bunheads" (Fot. ABC Family)

"Bunheads" (Fot. ABC Family)

Mnóstwo informacji na temat pilotów seriali na nowy sezon. Zdjęcia z finału "Bunheads" i powrotu "Grimm". Oscary w skrócie. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Zmarł twórca Daleków. W wieku 84 lat zmarł Ray Cusick, który zaprojektował Daleków z "Doktora Who". A musicie wiedzieć, że nie było to takie proste - każdy nich miał kosztować tylko 250 funtów.

2. John Stamos w pilocie NBC. John Stamos jest bliski podpisania kontraktu na występy w serialu "I Am Victor" autorstwa Katie Jacobs ("Dr House"). Zagra głównego bohatera, Victora Porta, prawnika, który jest specjalistą od rozwodów i ma specyficzne podejście do związków. Projekt oparty jest na książce Jo Nesbo.

3. Kolejny odcinek "Suburgatory" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z kolejnego odcinka "Suburgatory" - "How to Be a Baby" (2x16).

4. Kilka zdjęć z finału 1. sezonu "Bunheads". Dobiega końca 1. sezon "Bunheads". Zobaczcie kilka fotek promocyjnych finału.

5. Zdjęcia z powrotu "Grimm". Odcinkiem "Face Off" wraca 8 marca "Grimm" - tutaj kilka zdjęć z tego odcinka.

6. Mira Sorvino w pilocie CBS. Mira Sorvino dostała główną rolę żeńską w zamówionej przez CBS komedii Jima Gaffigana. Serial opowiadać będzie o małżeństwie, które mieszka z piątką dzieci w małym mieszkaniu w Nowym Jorku. Sorvino zagra żonę i matkę, partnerować jej będzie sam Gaffigan.

7. Powrót Lorelei na zdjęciach promocyjnych "Mentalisty". Zobaczcie zdjęcia z odcinka "There Will Be Blood" (5x16), w którym powróci Emmanuelle Chriqui jako Lorelei.

8. Z "Argo" do "Beverly Hills Cop". Znana z "Argo" Sheila Vand dostała główną rolę żeńską w "Beverly Hills Cop". Zagra panią detektyw, która bardzo sobie ceni niezależność. Głównym bohaterem serialu jest Aaron (Brandon T. Jackson), syn Axela Foley (Eddie Murphy), oryginalnego gliniarza z Beverly Hills. W pilocie serialu autorstwa Shawna Ryana ("The Shield") pojawi się też Murphy we własnej osobie.

9. Kto dostał Oscary? Na koniec przenosimy się do świata nieserialowego, ale wciąż nam bliskiego - tutaj pełna lista zwycięzców tegorocznych Oscarów. Najlepszym filmem zostało "Argo".