10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Archer" z 5. sezonem. "The Goodwin Games" z datą premiery. Netflix rozdaje swoje nagrody filmowe i serialowe. "Mistresses" w USA pod koniec maja, a w Polsce w najbliższy wtorek. "Cult" znów miał słabą oglądalność i został przeniesiony na piątki. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Archer" z zamówieniem na 5. sezon. Stacja FX zamówiła 5. sezon "Archera", który będzie liczył 13 odcinków. 4. sezon zakończy się 11 kwietnia.

2. Mary Elizabeth Ellis w pilocie komedii CBS. Mary Elizabeth Ellis ("It's Always Sunny in Philadelphia") dostała rolę siostry głównego bohatera (Will Arnett) w nowej komedii Greg Garcii. Serial opowiada o rozwodniku (Arnett), którego rodzice mają problemy małżeńskie.

3. "The Goodwin Games" z datą premiery. FOX wreszcie ustalił datę premiery "The Goodwin Games". Jak poinformował na Twitterze Scott Foley, serial startuje 20 maja. 1. sezon niestety będzie miał tylko 7 odcinków.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Justified". Jesteście ciekawi, co wydarzy się następnym odcinku "Justified", "The Hatchet Tour" (4x09)? Galeria zdjęć tutaj.

5. "The Walking Dead" ma kolejnego showrunnera. Produkcję 4. sezonu "The Walking Dead" poprowadzi Scott M. Gimple. Zdjęcia rozpoczną się w Atlancie 6 maja.

6. "Mistresses" w ABC pod koniec maja. Stacja ABC ustaliła datę premiery "Mistresses" na 27 maja. Ale w Polsce serial będzie szybciej - światowa premiera będzie miała miejsce w Polsce, we wtorek 5 marca o godz. 22:00 na kanale FOX Life. Polski tytuł serialu to "Kochanki".

7. Kolejny odcinek "The Carrie Diaries" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie kilka zdjęć z 10. odcinka "The Carrie Diaries", "The Long and Winding Road Not Taken".

8. Netflix rozdaje swoje nagrody. Kto z Was miał do czynienia z Netfliksem, ten wie, że najlepiej ogląda się na nim seriale jednym ciągiem, po kilka odcinków naraz. Netflix dobrze zna przyzwyczajenia swoich użytkowników i na ich bazie stworzył zabawne kategorie, w których rozdawać będzie nagrody The Flixies. Głosować możecie tutaj (tak, z Polski też się da!). Kategorie są naprawdę fajne - np. najlepszy lek na kaca.

9. "Cult" wciąż słabiutko, oglądalność "Golden Boy" też nie zachwyca. Oglądalność serialu "Cult" nie podskoczyła w drugim tygodniu emisji - 0,82 mln/0,3 to wynik identyczny (w demo) co tydzień temu, czyli naprawdę fatalny. We wtorek o 22:00 zadebiutował w CBS "Golden Boy" - i choć nie był to debiut bardzo słaby, wynik 10,56 mln/1,8 trudno nazwać dobrym. Oglądalność "Smash" wciąż bardzo słaba - 3,04 mln/0,9.

10. "Cult" przeniesiony na piątki. "Cult" nie dostanie już kolejnej szansy - stacja CW przeniosła serial, który przed sezonem zapowiadał się jako hit, na piątki. We wtorkowej ramówce od przyszłego tygodnia obok "Hart of Dixie" będą prezentowane powtórki "Beauty and the Beast".

REKLAMA