Które seriale zagrożone? Nowy ranking Spoiler TV

Kolejny tydzień i kolejne skasowane seriale za nami. Sprawdźcie, jakie jeszcze produkcje mają niewielkie szanse na przetrwanie.

W tym tygodniu skasowane zostały "Zero Hour" (czego na razie nie uwzględniono w tabeli) i "90210". Ten drugi oczywiście będzie emitowany do końca 5. sezonu. Ponadto stacja CW przeniosła na piątki bardzo słabo radzący sobie "Cult" - prawdopodobnie zostaną wyemitowane wszystkie odcinki 1. sezonu, ale na 2. sezon nie ma co liczyć.

Oprócz tego na czerwonym polu, czyli wśród produkcji, które niemal na pewno zostaną skasowane, znajdują się w tabeli Spoiler TV: "Up All Night", "Guys with Kids", "Smash", "Happy Endings", "Touch", "1600 Penn", "Deception", "Body of Proof", "Whitney", a także "CSI: NY" i "Vegas".

Na żółtym polu, czyli wśród seriali, które są zagrożone, są: "The Mindy Project", "The Carrie Diaries", "Malibu Country", "Nikita", "Vegas", "Beauty and the Beast", "Hart of Dixie", "The Cleveland Show", "The Good Wife", "The New Normal", "Go On" i "Community". Wciąż blisko strefy spadkowej "Last Man Standing".

Spośród nowości najlepiej sobie radzi "The Following", którego szanse na 2. sezon rosną. Pięć najlepszych seriali w tabeli to: "The Big Bang Theory", "Modern Family", "Dwóch i pół", "NCIS" i "2 Broke Girls".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA