9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" i "Revolution" już zaprezentowały się na PaleyFest. "Nikita" wciąż ze słabą oglądalnością. Nowe zdjęcie z powrotu "Glee". Kilka nowych informacji na temat pilotów zamówionych przez amerykańskie stacje na przyszły sezon.

1. "Revolution" na PaleyFest. Podczas panelu "Revolution" na PaleyFest zdradzono kilka spoilerów. Przede wszystkim twórcy serialu powiedzieli, że w drugiej części sezonu ujawnione zostanie, czemu świat został pozbawiony prądu. Poza tym spodziewajcie się, że będzie więcej rozmachu i emocji. Serial wraca 25 marca.

2. "Nikita" wciąż ze słabą oglądalnością. W piątek lekko wzrosła oglądalność "Touch", ale wyniki takie jak 2,91 mln/0,8 mogą gwarantować temu serialowi co najwyżej skasowanie po 2. sezonie. "Nikita" bez zmian, czyli słabiutko - 1,06 mln/0,3.

3. Co się dzieje na planie "Castle"? Tutaj zobaczycie zdjęcia z planu "Castle" z 1 marca.

4. Nowe zdjęcie z powrotu "Glee". Wczoraj prezentowaliśmy czarno-biały sneak peek z powrotu "Glee", czyli odcinka "Girls (And Boys) On Film". Dziś pora na kolorowe zdjęcie z tego samego odcinka.

5. Mary McCormack w pilocie "Welcome to the Family". Mary McCormack ("In Plain Sight") zagra u boku Mike'a O'Malleya w pilocie komedii NBC "Welcome to the Family". Serial autorstwa Mike'a Sikowitza ("Rules of Engagement") opowiadać będzie o kulturowych różnicach pomiędzy rodzinę białą i latynoską. Ich dzieci zakochują się w sobie, a afektem zakochania staje się nieplanowana ciąża. McCormack zagra Katrinę, matkę ciężarnej dziewczyny.

6. Anna Friel w "The Vatican". Znana z "Pushing Daisies" Anna Friel zagra młodszą siostrę kardynała Duffy'ego (Kyle Chandler) w zamówionym przez Showtime dramacie "The Vatican", opowiadających o politycznych gierkach w dzisiejszym Kościele katolickim. Dziewczyna jest aktywną seksualnie imprezowiczką z Nowego Jorku, która sprzeciwia się właściwie wszystkiemu, co popiera jej brat.

7. Co dalej w "The Walking Dead"? Za nami panel "The Walking Dead" na PaleyFest. Zdradzono na nim co nieco na temat kolejnych odcinków. Dowiemy się z nich, czy Gubernator jest naprawdę aż tak zły, poznamy Michonne z nieco innej strony, zobaczymy więcej relacji Glenna i Maggie, zdarzy się też coś, co zmieni nastawienie Ricka. Mnóstwo spoilerów przeczytacie tutaj.

8. Kilka zdjęć z kolejnego odcinka "The Following". Przed nami odcinek 7., a już są zdjęcia z 8. odcinka "The Following", zatytułowanego "Welcome Home".

9. Sophia Bush i Rebecca De Mornay w pilocie "Hatfields & McCoys". Stacja NBC zamówiła pilot serialu "Hatfields & McCoys", rozgrywającego się współcześnie w Pittsburghu i opowiadającego o konflikcie pomiędzy dwiema legendarnymi rodzinami. McCoyowie to rodzina robotnicza, która wyrusza na wojnę, by odebrać władzę i zaszczyty Hatfieldom. Sophia Bush zagra Emmę McCoy, najstarszą córkę i prawdziwą gwiazdę rodziny, a Rebecca De Mornay - głowę rodziny Hatfieldów. Ponadto w obsadzie znajdują się już Virginia Madsen, Jessie Lee Soffer, Patrick Flueger i Nick Westrate.

REKLAMA