Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA

W tym tygodniu hitem został odcinek "Castle", a za nim znalazły się "Hart of Dixie", "Supernatural" i "Justified".

1. "Castle" (5x16 - "Hunt")

NinaX: Niesamowita dynamika akcji, wciągająca historia, świetnie zarysowane relacje bohaterów i kolejny rewelacyjny popis aktorski Nathana i Stany. Świetna scena rozmowy Ricka z ojcem, niezawodna Kate w pokoju przesłuchań, dodać do tego klimat i atmosferę polowania i mamy kolejny odcinek "Castle" na najwyższym poziomie. To już piąta seria, a nadal jest tak dobrze - inne seriale powinny brać przykład!

2. "Hart of Dixie" (2x16 - "Where I Lead Me")

Żaneta: Sama niemal uwierzyłam Wade'owi w jego zmyśloną historyjkę. Pomimo jego wiadomego charakterku wierzyłam, że w kwestii Zoe nie zrobi żadnego głupstwa. A jednak... Pierwszy raz na tym serialu uroniłam łzę, zamiast się śmiać. Takie odcinki też są dobre, chociaż naprawdę byłam fanką związku Zoe i Wade'a. A z tych bardziej pozytywnych stron odcinka - George to jak zwykle przezabawna postać, jego zachowanie po rozprawie bezbłędne. Ogólnie cały odcinek spowodował mieszankę smutku i śmiechu jednocześnie. Myślę, że tego się właśnie szuka w każdym serialu.

3. "Supernatural" (8x16 - "Remember the Titans")

elenkaa: Moja wiara w "Supernatural" została już kompletnie przywrócona i znowu nie mogę się doczekać następnych odcinków. Odcinek naprawdę świetny. Lubię te epizody, w których występują mityczne albo legendarne postacie. Szkoda tylko, że nie pojawił się Kevin z następnym zadaniem, bo jestem już ciekawa, jak ono będzie wyglądało.

"Justified" (4x08 - "Outlaw")

dako: Boyd po mistrzowsku załatwił leśnych dziadków i został efektownie ocalony przez Raylana, który ma najszybszą rękę w Kentucky i który uronił nawet łezkę po śmierci ojca, czego się nie spodziewałem. Kiedyś wszyscy zadawali pytanie "Kto zabił Laurę Palmer?", a dzisiaj "Kim jest Drew Thompson?". Po tym odcinku obstawiam, że to Shelby!!!

"The Lying Game" (2x08 - "Bride and Go Seek")

Żaneta: Do samego końca nie spodziewałam się, że Ted może stać za tym wszystkim, a przynajmniej za większością. Więc był to zaskakujący element, czego oczekujemy po dobrym serialu. Postać Aleca również jest dość intrygująca, że wciąż przychodzi nam się zastanawiać, jakie są tak naprawdę jego intencje. Ciekawi mnie co się stało z Theresą i jak to wszystko się potoczy dalej. Dlatego z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.

"How I Met Your Mother" (8x18 - "Weekend at Barney's")

Freak: Może nie odcinek wybitny, ale wywołał u mnie śmiech kilka razy. Barney przepraszający Robin - piękne. Nawet Ted za bardzo nie irytował!

"Shameless" (3x06 - "Cascading Failures")

esperanto: Może nie jest zbyt domyślna, ale ten odcinek mnie zaskoczył. Myślałam, że zabranie dzieci do rodzin zastępczych będzie wielkim szokiem, a tu oni mają wszystko rozpracowane (no, nie do końca). No i się zastanawiam, co zrobi Fiona.

"Arrow" (1x16 - "Dead to Rights")

Pablito: Po raz pierwszy od kilku dobrych odcinków serial ten wywołał u mnie jakieś "lepsze" emocje. Bardzo fajne wg mnie wątki ujawnienia się Olivera przy Tommym oraz fakt, że Deadshot ciągle żyje. Bardzo jestem ciekawy, co z tym wszystkim zrobi Tommy i Dig. Oby tylko scenarzyści tego nie zepsuli.

1 2
REKLAMA