10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Spoilery z PaleyFest na temat "Once Upon a Time". Gwiazda "Gilmore Girls" w komedii FOX-a. Zdjęcia z finału 3. serii "Pretty Little Liars". Mnóstwo informacji na temat pilotów zamówionych przez amerykańskie stacje.

1. Co jeszcze w 2. sezonie "Once Upon a Time"? Za nami panel "Once Upon a Time" na PaleyFest. Spoilery znajdziecie tutaj. W skrócie - zobaczymy bardziej mroczną Śnieżkę, przeniesiemy się we flashbacku do Storybrooke roku 1983 (zobaczymy dawno niewidzianego bohatera), poznamy nową krainę i nową postać (ale dopiero w 3. sezonie), będzie odcinek poświęcony Belle, plotki dotyczące spin-offa z "nowym" Szalonym Kapelusznikiem były przesadzone ("Nie mamy planów wymieniać nikogo"). Tegoroczne odcinki finałowe będą zatytułowane "Second Star to the Right" i "And Straight On ‘Til Morning". Zdjęcia z panelu zobaczycie tutaj.

2. Alexis Bledel w pilocie komedii FOX-a. Znana z "Gilmore Girls" Alexis Bledel dostała rolę u boku Jasona Rittera w zamówionym przez FOX pilocie komedii "Friends & Family", opartej na brytyjskim "Gavin & Stacey". Główni bohaterowie (grani przez Bledel i Rittera) są parą, która stara się utrzymać swój związek, mimo znaczących różnic pomiędzy ich rodzinami.

3. Zdjęcia z finału 3. serii "Pretty Little Liars". Tu obejrzycie galerię zdjęć z finału 3. serii "Pretty Little Liars" - czyli odcinka "A Dangerous Game".

4. Zdjęcie z planu 3. sezonu "Sherlocka". Arwel Jones, dyrektor artystyczny serialu opublikował na Twitterze zdjęcie z planu 3. sezonu "Sherlocka". Nie klikajcie, jeśli nie widzieliście końcówki 2. sezonu - spoiler!

5. Parker Young z "Suburgatory" w pilocie FOX-a. Znany z roli Ryana w "Suburgatory" Parker Young dostał rolę w "Enlisted", komedii FOX-a o bazie wojskowej na Florydzie, której twórcą jest Kevin Biegel ("Cougar Town"). Jeśli serial dostanie zamówienie, to właśnie w nim, a nie w "Suburgatory" będzie grał Young.

6. Eliza Taylor i Marie Avgeropoulos w pilocie "The Hundred". Australijka Eliza Taylor i znana z serialu "Cult" Marie Avgeropoulos dołączyły do obsady "The Hundred", serialu CW, dziejącego się 97 lat po nuklearnej wojnie, która zniszczyła cywilizację. Przybędzie wtedy na Ziemię 100 młodych osób, przysłanych po to, by ją ponownie zasiedlić. Eliza zagra córkę jednego z oficerów, znajdujących się na pokładzie statku kosmicznego zmierzającego w stronę Ziemii, a Maria - niezależną dziewczynę, która lubi sama dokonywać życiowych wyborów.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Jeśli chcecie wiedzieć, co będzie dalej w "Chirurgach", zobaczcie zdjęcia z odcinka "Idle Hands" (9x18).

8. I jeszcze zdjęcia z "Parks & Rec". Tutaj możecie zobaczyć, co wydarzy się w odcinku "Bailout" (5x15).

9. Co się dzieje na planie "90210"? Tutaj zobaczycie zdjęcia z planu "90210" z 1 marca.

10. Gdzie będą kręcone piloty stacji CW? Tegoroczne piloty seriali CW będą kręcone m.in. na Węgrzech, w Irlandii, w Nowym Orleanie i Nowym Jorku. Pełna lista tutaj.

REKLAMA