9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"New Girl" (Fot. FOX)

"New Girl" (Fot. FOX)

FOX zamawia kolejne sezony swoich seriali - w tym "The Following" i "The Mindy Project". "Vikings" z dobrą oglądalnością, "Red Widow" słabiutko. Scott Bakula pojawi się gościnnie w "Dwóch i pół". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. FOX zamawia kolejne sezony swoich seriali. Zamówienia na kolejne sezony otrzymały "Raising Hope" i "New Girl", a także nowości - "The Following" oraz "The Mindy Project". Komedie będą mieć pełne sezony, czyli po 22 odcinki, a 2. sezon "The Following" będzie liczył 15 odcinków. Oprócz tego na pewno już wiadomo, że będzie 9. sezon "Kości". "Glee" na razie zamówienia na nowy sezon nie ma.

2. Chloe Sevigny w "The Mindy Project". W "The Mindy Project" zobaczymy Chloe Sevigny w roli byłej żony Danny'ego, która pojawi się w kilku odcinkach.

3. Co dalej w "Mentaliście"? Tutaj zobaczycie kilka zdjęć z odcinka "Red, White and Blue" (5x17).

4. To już ostatni sezon "Dextera". Szef CBS Corp., Les Moonves, powiedział, że 8. sezon "Dextera" będzie ostatni.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Once Upon a Time". W TVLine znajdziecie relację z panelu "Once Upon a Time" na PaleyFest, a także zdjęcia z kolejnego odcinka - "The Miller’s Daughter" (2x16). Pojawi się w nim Rose McGowan jako młoda Cora.

6. Świetna oglądalność "Vikings". 6,2 mln widzów podczas premiery i 8,3 mln widzów przez cały wieczór miał 1. odcinek "Vikings". To wielki sukces kanału History.

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Nikity". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka "Reunion" (3x13).

8. "Red Widow" z kiepską oglądalnością. "Red Widow" uzyskało podczas niedzielnej premiery słaby wynik - 6,92 mln/1,4. Najsłabszy wynik w historii serialu miał najnowszy odcinek "Once Upon a Time" (7,22 mln/2,1). Wzrosła oglądalność "The Good Wife" (8,94 mln/1,6), a spadła "Mentalisty" (9,1 mln/1,5).

9. Scott Bakula w "Dwóch i pół". Scott Bakula pojawi się gościnnie w "Dwóch i pół" jako facet, który sprzedaje auta. Jego postać będzie miała coś wspólnego z romansem Jake'a. Zobaczymy go w odcinku z 4 kwietnia.

REKLAMA