10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mad Men" (Fot. AMC)

"Mad Men" (Fot. AMC)

"The Following" utrzymuje wysoką oglądalność. Mad Men" pozwane przez modelkę. Taylor Swift wysyła Amy i Tinę do piekła. A oprócz tego "Zero Hour", "Glee", "Gorejący krzew", "The Killing".

1. "The Following" utrzymuje wysoką oglądalność. "The Following" znów miał wysoką oglądalność (8,69 mln/2,8). Wzrosła oglądalność "The Carrie Diaries" - do poziomu 1,25 mln/0,5.

2. "Mad Men" pozwane przez modelkę. Modelka Gita Hall May pozywa twórców "Mad Men". Twierdzi, że w czołówce użyto bezprawnie jej zdjęcia.

3. Kanadyjska telewizja nie przerwie emisji "Zero Hour". ABC skasowało "Zero Hour" po trzech odcinkach, ale kanadyjska stacja Global TV wciąż będzie emitować serial.

4. Pierwszy odcinek "Gorejącego krzewu" za darmo w HBO GO. Jeśli chcecie zobaczyć "Gorejący krzew", zajrzyjcie do HBO GO. Pierwszy odcinek do 31 marca możecie oglądać za darmo (ale tylko pierwszy).

5. Greg Garcia opuszcza "Raising Hope". Dotychczasowy showrunner Greg Garcia odchodzi z ekipy "Raising Hope". Produkcję będzie od nowego sezonu prowadził Mike Mariano, jeden z dotychczasowych producentów wykonawczych.

6. Kolejny odcinek "Glee" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka "Feud" (4x16), który FOX pokaże 14 marca.

7. Jeszcze jedno zdjęcie nowego Hannibala. Kolejne foto promujące nowy serial NBC znów skupia się na upodobaniach kulinarnych jego głównego bohatera.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "New Girl". Są już zdjęcia z odcinka "Chicago" (2x20), w którym zobaczymy Margo Martindale.

9. Taylor Swift wysyła Amy i Tinę do piekła. A one na to... Podczas Złotych Globów Amy Poehler i Tina Fey dość ostro zażartowały z Taylor Swift. Wokalistka odgryzła się (powiedzmy) w "Vanity Fair", mówiąc, że w piekle jest specjalne miejsce dla kobiet, które nie pomagają innym kobietom. Amy Poehler oznajmiła, że owszem, pójdzie do piekła, ale z zupełnie innych powodów. I że jeśli Taylor czuje się urażona, to jest jej przykro, bo to utalentowana dziewczyna. Z kolei Tina Fey twierdzi, że jeśli ktoś powinien być wściekły po Złotych Globach, to James Cameron, a nie Taylor Swift.

10. Benjamin Charles Watson w "The Killing". Znany z "The L.A. Complex" Benjamin Charles Watson dostał rolę powracającą w 3. sezonie "The Killing". Zagra przynajmniej w czterech odcinkach Gay Raya, transgenderowego nastolatka, który uciekł z domu i zamieszkał na ulicy. Jest zabawny, inteligentny i patrzy optymistycznie na świat. Jest też dobrym przyjacielem. Chciałby, żeby go nazywali Rayną, ale przyjaciołom pozwala do siebie mówić Ray Gay.

REKLAMA