Mila Kunis w niesamowitym wywiadzie [wideo]

Mila Kunis (Fot. YouTube)

Mila Kunis (Fot. YouTube)

Kiedyś ta dziewczyna była denerwującą Jackie z "Różowych lat 70.", teraz jest gwiazdą filmową, ale to nie znaczy, że woda sodowa uderzyła jej do głowy. Zobaczcie jej sympatyczny wywiad ze stremowanym brytyjskim dziennikarzem.

Chris Stark z BBC Radio 1 miał zrobić wywiad z Milą Kunis, dotyczący filmu "Oz the Great and Powerful", który właśnie wchodzi na ekrany. Na początku trochę się denerwował, więc aktorka zaczęła prowadzić z nim zwykłą rozmowę - o tym, co pije, o jego ulubionym pubie, piłce nożnej i innych dziwnych brytyjskich zwyczajach (w szczególności kulinarnych). Obojgu chyba ta rozmowa bardzo się podobała - dla niej to był nietypowy wywiad, a on w zasadzie zapomniał, że robi wywiad i zwyczajnie się rozgadał. Żeby tylko się rozgadał, on ją zaprosił na randkę jakieś trzy razy!

Na szczęście Chris nie musiał aktorki specjalnie pytać o film. Mila sama załapała, że chłopakowi przydałaby się zgrabna setka do puszczenia na antenie i zaczęła w pewnym momencie opowiadać o filmie. Kto wie, może kiedyś naprawdę się z nim umówi - wygląda na to, że Chris też ma teraz swoje 5 minut sławy. Zobaczcie wywiad.