9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Blood" (Fot. HBO)

"True Blood" (Fot. HBO)

Showrunner "True Blood" znów wymieniony. "Community" ze sporym wzrostem oglądalności. Znajomi z "24 godzin" spotkali się w "Touch". A oprócz tego "Revolution", "Mad Men", "The Killing".

1. Trailer "Gry o tron" bije rekordy na YouTube. 18 mln użytkowników YouTube widziało już trailer 3. sezonu "Gry o tron". Zeszłoroczny trailer widziało 6 mln osób na YT.

2. Showrunner "True Blood" znów wymieniony. Po odejściu Alana Balla produkcję "True Blood" prowadził Mark Hudis. The Hollywood Reporter donosi, że zastąpi go Brian Buckner, producent i scenarzysta, który pracuje w ekipie "TB" od początku.

3. Zdjęcia z powrotu "Revolution". Tutaj obejrzycie mnóstwo zdjęć z 11. odcinka "Revolution", "The Stand".

4. Chris D'Elia w komedii Billa Lawrence'a. Znany z "Whitney" Chris D'Elia dostał rolę w "Undateable", pilocie nowej komedii Billa Lawrence'a, twórcy "Cougar Town", opowiadającej o dwóch facetach, którzy mają problemy z kobietami. D'Elia zagra Danny'ego, faceta atrakcyjnego i pewnego siebie, który w pilocie będzie próbował pomóc swojemu działającemu odpychająco na kobiety współlokatorowi Justinowi (Brent Morin). D'Elia zagra w serialu tylko jeśli "Whitney" zostanie skasowana.

5. "Community" ze sporym wzrostem oglądalności. W czwartek wzrosła oglądalność "Community" - do poziomu 3,29 mln/1,5. Duży skok zanotowało też "Glee" (6,72 mln/2,4).

6. Znajomi z "24 godzin" spotkali się w "Touch". Annie Wersching, która grała w "24 godzinach", pojawi się w "Touch" w roli dr Kate Gordon, inteligentnej terapeutki rodzinnej. Emisja odcinka z Annie zaplanowana jest na 29 marca. Serwis EW opublikował dwa zdjęcia (drugie zobaczycie tutaj).

7. Nowe zdjęcia z planu "Mad Men". Tutaj zobaczycie kilka zdjęć z planu 6. sezonu "Mad Men" z 7 marca. Harry wygląda niesamowicie!

8. A co się dzieje na planie "The Killing"? Trwają już zdjęcia do 3. sezonu "The Killing". Tutaj podejrzycie, co działo się na planie serialu 7 marca.

9. Plakat "How to Live With Your Parents (for the Rest of Your Life)". W THR pojawił się plakat promujący nowy serial Sarah Chalke, którego tytuł jest prawdziwą zmorą, zwłaszcza jeśli trzeba go przepisać kilka razy. Serial rusza 3 kwietnia w ABC.

REKLAMA