Które seriale zagrożone? Nowa tabela Spoiler TV

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

W tym tygodniu niespodziankę sprawił FOX, zamawiając 2. sezon "The Mindy Project". W ABC zadebiutowało "Red Widow" - i był to bardzo słaby debiut. Sprawdźcie, co jeszcze ciekawego w tabeli Spoiler TV.

W tym tygodniu kilka zamówień na przyszły sezon złożył FOX. Z grona seriali zagrożonych skasowaniem znika "The Mindy Project", który ma pewny 2. sezon. Zamówienie dostały też "The Following", "Raising Hope" i "New Girl".

Na czerwonym polu zadebiutowała od razu nowość ABC, "Red Widow". Oprócz tego wśród seriali, które niemal na pewno będą skasowane, znajdują się: "Cult", "Touch", "Up All Night", "Guys with Kids", "Smash", "1600 Penn", "Happy Endings", "Deception", "Vegas", "Body of Proof", "CSI: NY" i "Whitney".

Na żółtym polu, czyli wśród produkcji, które skasowaniem są zagrożone, są obecnie: "Nikita", "Community", "The Carrie Diaries", "Malibu Country", "Golden Boy", "Beauty and the Beast", "Hart of Dixie", "The New Normal", "Go On", "The Cleveland Show" i "The Good Wife". Ten ostatni serial powoli odrabia straty, ale nie wiadomo, jak to będzie wyglądać w przyszłym tygodniu.

Najlepiej spośród nowości - do tego już się chyba przyzwyczailiśmy - radzi sobie "The Following". A piątka najlepszych z najlepszych wciąż taka sama: The Big Bang Theory", "Modern Family", "Dwóch i pół", "NCIS" i "2 Broke Girls".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.