9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Spoilery na temat "Arrow" z PaleyFest. Spotkanie aktorów znanych z "BSG" w "Killer Women". Aktorzy z "Southland" w pilotach nowych seriali. A oprócz tego "The Office", "The Big Bang Theory", "Pamiętniki wampirów".

1. Spoilery na temat "Arrow" z PaleyFest. Na PaleyFest zaprezentował się "Arrow". Podczas panelu potwierdzono, że Emily Bett Rickards od 2. sezonu będzie w stałej obsadzie serialu. Awans ma związek z tym, że jej bohaterkę uwielbiają fani serialu. Stephen Amell powiedział, że w 17. odcinku wydarzy się wiele dobrego dla Olivera, co oznacza, że wkrótce potem przestanie mu się tak świetnie układać. Ponadto zdradzono m.in., że akcja serialu rozgrywać się będzie już nie tylko w Starling City, ale też gdzie indziej - np. w Blood Haven. Większe spoilery znajdziecie w TVLine.

2. Michael Trucco w pilocie "Killer Women". Michael Trucco z "Battlestar Galactiki" dołączył do Tricii Helfer. Aktor zagra brata jej postaci, jedynej kobiety wśród strażników Teksasu, w serialu "Killer Women" zamówionym przez ABC.

3. Isaiah Washington w "The Hundred". Znany z "Chirurgów" Isaiah Washington dołączył do obsady pilota CW, "The Hundred", dziejącego się 97 lat po wojnie nuklearnej, która zniszczyła Ziemię. Potomkowie ocalonych wysyłają statek kosmiczny z setką młodych osób, które mają zasiedlić planetę ponownie. Isaiah Washington zagra w serialu lidera niedobitków ludzkiej rasy, mieszkających teraz w kosmosie. Do "The Hundred" dołączyła także Paige Turco ("Person of Interest").

4. Czy "Southland" zostanie skasowane? Ben McKenzie dołączył do obsady pilota CBS, "Advocates" (o prawniczce i byłym skazańcu, którzy razem pomagają ludziom). Zagra w nim jedną z głównych ról - ale tylko jeśli "Southland" nie dostanie 6. sezonu. Plan B ma również Shawn Hatosy, który znalazł się w obsadzie pilota "Reckless". O tym, czy faktycznie może nie być kolejnego sezonu "Southland", więcej pisze The Huffington Post.

5. Obsada "The Client List" na nowym zdjęciu. Już ruszył 2. sezon "The Client List". Zobaczcie, jak prezentuje się obsada serialu na nowym zdjęciu promocyjnym.

6. Rayna James z "Nashville" u Katie Couric. Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z odcinka "When You're Tired of Breaking Other Hearts" (1x15), w którym Rayna (Connie Britton) pojawi się w programie Katie Couric.

7. Zdjęcia promujące odcinek "The Office" z farmą. NBC zrezygnowało z "The Farm", ale pilot serialu i tak będzie wyemitowany w ramach finałowego sezonu "The Office". Tutaj zobaczycie zdjęcia.

8. I jeszcze zdjęcia z "The Big Bang Theory". Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z odcinka "The Closet Reconfiguration" (6x19).

9. Ruszyły zdjęcia do "The Originals". W zeszłym tygodniu ruszyły już zdjęcia do pilota "The Originals" - serialu o pierwotnych z "Pamiętników wampirów". Na zdjęciu z planu trójka aktorów, którzy będą grać w nim główne role: Joseph Morgan, Daniel Gillies i Phoebe Tonkin.

REKLAMA