9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Spoilery na temat "New Girl" z PaleyFest. Cumberbatch mówi, że 4. sezon "Sherlocka" jest pewny. FOX zmienia daty sezonów kilku seriali. A oprócz tego "Castle", "The Killing", "Hannibal", "Dallas".

1. FOX zmienia daty sezonów kilku seriali. "New Girl" i "The Mindy Project" będą miały finał 14 maja, a "Touch" 10 maja. Daty finałów innych seriali bez zmian.

2. Kristen Schaal zastąpi Mandy Moore w "Pulling". W pilocie komedii ABC "Pulling" zagra Kristen Schaal. Oparty na brytyjskim formacie serial opowiadać będzie o kobietach po 30-tce, które robią co chcą i nie przejmują się, co inni o tym sądzą.

3. Będzie 4. sezon "Sherlocka". To nie jest wiadomość od BBC, tak mówi Benedict Cumberbatch. Aktor powiedział w rozmowie z Radio Times, że zgodził się wystąpić w tym i jeszcze jednym sezonie "Sherlocka". Oba sezony liczyć będą po trzy odcinki. Cumberbatch dodał też, że bardzo by chciał kontynuować serial po 4. sezonie. Produkcja 3. sezonu już rusza, a tak wyglądają Sherlock i Watson w cywilu.

4. Vince Vaughn gospodarzem "Saturday Night Live". Vince Vaughn poprowadzi "SNL" 13 kwietnia. Gościem muzycznym będzie Miguel.

5. Co nowego na planie "The Killing"? Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z planu "The Killing" z poniedziałku.

6. "New Girl" - spoilery z PaleyFest. Podczas PaleyFest zdradzono, w jakim celu bohaterowie pojadą do Chicago pod koniec sezonu. W przyszłym sezonie możemy poznać matkę Schmidta, poznamy też prawdopodobnie jego imię. Będzie odcinek z flashbackami - dowiemy się z niego m.in., jak wszyscy stracili dziewictwo. Zooey Deschanel powiedziała, że jej siostra Emily prawie pojawiła się gościnnie w tym sezonie. Być może kiedyś faktycznie się pojawi, ale na razie okazało się, że nie ma czasu. Amerykańskie serwisy donoszą, że w "New Girl" gościnnie wystąpi znany z "Teen Wolfa" Dylan O'Brien.

7. Oglądalność "Dallas" wzrosła z powodu pogrzebu J.R.. W poniedziałek wzrosła o 28% oglądalność "Dallas". Odcinek z pogrzebem widziało 3,6 mln Amerykanów. To rekord sezonu.

8. Kolejny odcinek "Castle" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie galerię zdjęć z odcinka "The Wild Rover" (5x18).

9. Kolejny plakat "Hannibala". Serial startuje 4 kwietnia w USA i 10 kwietnia w polskim AXN-ie.

REKLAMA