8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Zmiany w ramówce NBC, "Smash" przerzucony na sobotę. Rudger Hauer na planie "True Blood" (spoilery!). Kolejne zdjęcia z planu "The Killing". A poza tym "Arrow", "Supernatural", "Justified", "Demony da Vinci".

1. Zmiany w ramówce NBC - "Smash" przeniesiony na soboty. "Smash" w tym tygodniu miał nieco lepszą oglądalność, ale wciąż tragiczną: 2,9 mln/0,9. NBC zdecydowało się więc na drastyczny krok i właśnie przeniosło "Smash" na sobotę (od 6 kwietnia). W amerykańskiej TV to miejsce, gdzie umierają seriale (a właściwie już umarły). Inne zmiany w ramówce NBC to przeniesienie "Go On" na czwartek na godz. 21:30 (między "The "Office" i "Hannibalem"). W czwartki zostaną wyemitowane dwa ostatnie odcinki sezonu komedii z Matthew Perrym (4 i 11 kwietnia). Godzinny finał "The New Normal" zostanie wyemitowany już 2 kwietnia. "Whitney" pożegna się z widzami 27 marca (również godzinny finał). Od 9 kwietnia we wtorki o 21:00 stacja będzie emitować reality show "Ready For Love".

2. "Arrow" promuje Coltona Haynesa. Colton Haynes, który 20 lutego pojawił się po raz pierwszy w "Arrow" jako Roy Harper, został awansowany do stałej obsady. Zmiana wejdzie w życie od 2. sezonu.

3. Rutger Hauer w "True Blood". Rutger Hauer gra w 6. sezonie "True Blood" czarny charakter, który ma "tajemniczy związek z Sookie i Jasonem" (chyba możemy się domyślić, o jaki związek chodzi). W EW zobaczycie jego zdjęcia z planu.

4. Jeszcze więcej zdjęć z planu "The Killing" Tutaj zobaczycie nowe zdjęcia z planu 3. sezonu "The Killing" - z 13 marca.

5. Jak należy pachnieć, oglądając "The Walking Dead"? Na Gadżetomanii prezentujemy modne perfumy o zapachu zombie.

6. "Demony da Vinci" w Polsce dzień po USA. Premiera "Demonów da Vinci" na kanale FOX HD będzie miała miejsce w sobotę, 13 kwietnia o godz. 22. Czyli kilkanaście godzin po amerykańskiej premierze w stacji Starz.

7. Co dalej w "Justified"? Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z odcinka "Decoy" (4x11). Uwaga, możliwe spoilery.

8. Kolejny odcinek "Supernatural" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka "Freaks and Geeks" (8x18).

REKLAMA