8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Girls" (Fot. HBO)

"Girls" (Fot. HBO)

Ang Lee wyreżyseruje pilot serialu FX. Lena Dunham nie chciałaby wyglądać jak modelka Victoria's Secret. Gwiazda "Sex and the City" zagra w pilocie komedii CBS. A oprócz tego "The Neighbors", "New Girl", "Glee", "Banshee".

1. Ang Lee wyreżyseruje pilot serialu FX. Zdobywca Oscara Ang Lee wyreżyseruje pilot serialu "Tyrant", którego twórcami są Howard Gordon i Gideon Raff (producenci "Homeland") oraz Craig Wright ("Six Feet Under"). "Tyrant" opowiadać będzie o amerykańskiej rodzinie, która pracuje na Bliskim Wschodzie. Jeśli serial dostanie zamówienie, Ang Lee będzie jednym z jego producentów.

2. Lena Dunham nie chciałaby wyglądać jak modelka Victoria's Secret. Lena Dunham jest w "Playboyu". Ubrana oczywiście! Aktorka odpowiedziała na 20 pytań magazynu dla panów. Jedno z nich brzmiało: co by było, gdybyś obudziła się i miała ciało modelki Victoria's Secret. Lena powiedziała, że była zdezorientowana i raczej by jej się to nie podobało. Pojawiłyby się pewnie nowe problemy, z którymi musiałaby się zmagać. Teraz nie musi się zastanawiać, czy ludzie ją cenią za wygląd. Gdyby była piękna, zastanawiałaby się, czy ludzie uważają, że jest interesująca, czy oceniają ją powierzchownie.

3. "The Neighbors" nie radzi sobie bez "Modern Family". W ABC mają o czym myśleć: we środę puścili "The Neighbors" bez wsparcia nowego odcinka "Modern Family". Efekt? Słabiutka oglądalność - 4,74 mln/1,4. Powtórkę starego odcinka "Modern Family" obejrzało 5,13 mln/1,8 Amerykanów.

4. Idina Menzel znowu w "Glee". Idina Menzel powróci w tym sezonie jako matka Rachel, Shelby.

5. Czemu Jess przebrała się za Elvisa? W odcinku "Chicago" (2x20) serialu "New Girl" zobaczymy Jess przebraną za Elvisa. Zobaczcie zdjęcia.

6. Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" w pilocie CBS. Kristin Davis, czyli Charlotte z "Sex and the City", zagra w zamówionym przez CBS pilocie "Bad Teacher", telewizyjnej adaptacji komedii z Cameron Diaz w roli głównej. Ari Graynor ("Fringe") gra Meredith Davis, seksowną rozwódkę, która zostaje nauczycielką, by złapać nowego męża. Davis zagra rolę, którą w filmie grała Lucy Punch - prowadzącej szkolny chór nauczycielki historii i przeciwniczki głównej bohaterki.

7. Kilka zdjęć z finału 1. sezonu "Banshee". Już dziś odcinkiem "A Mixture of Madness" zakończy się 1. sezon "Banshee". Tutaj zobaczycie zdjęcia promocyjne.

8. Kolejny odcinek "The Following" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć kilka zdjęć z odcinka "Guilt" (1x10).

REKLAMA