"Gra o tron": Bohaterowie serialu na zdjęciach EW

"Gra o tron" (Zdjęcia: EW)

"Gra o tron" (Zdjęcia: EW)

Kit Harrington, Emilia Clarke, Rose Leslie i Richard Madden pozowali dla "Entertainment Weekly". Zobaczcie zdjęcia i okładkę pisma.

Amerykanie mogą znaleźć w papierowym wydaniu "Entertainment Weekly" nowe zdjęcia czwórki aktorów znanych z "Gry o tron". Pojawił się też wywiad z producentami na temat smoków, które w 3. sezonie będą już całkiem duże.

Dziennikarze EW w pomieszczeniu z rekwizytami "Gry o tron" w Belfaście widzieli model smoka. Na planie modelu używają aktorzy, ale oczywiście widzowie oglądają smoki wygenerowane komputerowo. Jak pisze EW, pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest rozmiar smoka. Nie wygląda on już jak egzotyczny ptak, który siedzi na ramieniu Daenerys, a raczej jak średniej wielkości pies.

David Benioff i Dan Weiss stwierdzili, że takie smoki to jak krokodyle czy rottweilery. Małe są słodkie, a potem zamieniają się w potwory. W tym sezonie dzieci Daenerys już nie będą malutkimi słodziakami, a porządnymi, latającymi smokami, które wkrótce przemienią się w broń masowego rażenia. Dla Daenerys wciąż jednak będą słodziakami - nawet jeśli spalą w kilka minut dom.

"Gra o tron" wraca 1 kwietnia - i możemy spodziewać się, że w tym roku nie zabraknie w niej smoków.