Jak trzymają się seriale? Nowa tabela Spoiler TV

"Smash" (Fot. NBC)

"Smash" (Fot. NBC)

Tabela Spoiler TV robi się coraz bardziej czerwono-czarna, co oznacza, że mnóstwo seriali już skasowano, a kolejne czekają w kolejce do gilotyny. Zobaczcie, którym produkcjom grozi skasowanie.

W tym tygodniu stacja NBC zesłała "Smash" na sobotę, co w praktyce oznacza skasowanie. Nie ma co prawda oficjalnej informacji o zakończeniu serialu, ale Spoiler TV już zaznaczył go na czarno - czyli jako skasowaną produkcję.

Na czerwonym polu, oznaczającym duże zagrożenie skasowaniem, znajdują się: "Cult" (który ma gorsze wyniki niż którykolwiek ze skasowanych do tej pory seriali), "Touch", "Up All Night", "Guys with Kids", "1600 Penn", "Happy Endings", "Golden Boy", "Deception", "Red Widow", "Vegas", "Body of Proof", "CSI: NY" i "Whitney". Czy któraś z tych produkcji przetrwa? Pewnie tak, ale zagrożenie jest naprawdę poważne.

Na żółtym polu, które oznacza nieco mniejsze zagrożenie, są: "Community", "Nikita", "The Carrie Diaries", "Malibu Country", "Beauty and the Beast", "Hart of Dixie", "The New Normal", "Go On", "The Cleveland Show" i "The Good Wife". "The Mindy Project" udało się uratować - serial ma już zamówienie na 2. sezon.

Z nowości nadal najlepiej wypada "The Following", który też ma pewny 2. sezon. Piątka najlepszych z najlepszych nadal taka sama: The Big Bang Theory", "Modern Family", "Dwóch i pół", "NCIS" i "2 Broke Girls".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA