9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chuck" ma szansę powrócić w kinie. Murphy zdradził podtytuł 3. serii "American Horror Story". Aktorka znana z "Mad Men" pojawi się w "The Good Wife". A oprócz tego "Modern Family", "Breaking Bad", "Go On", "Grimm".

1. Cara Buono w "The Good Wife". Znana z roli Faye w "Mad Men" Cara Buono zagra w "The Good Wife" kobietę, która wynajmuje Lockhart Gardner po śmierci męża.

2. Murphy zdradził podtytuł 3. serii "American Horror Story". Podczas PaleyFest Ryan Murphy powiedział, że 3. sezon "AHS" będzie nosił podtytuł "Coven" i będzie opowiadał o czarownicach. Zdjęcia zaczną się latem w Nowym Orleanie, ale nie będzie to jedyne miejsce, w którym dziać się będzie akcja serialu. Kathy Bates zagra naprawdę złą kobietę, pięć razy gorszą niż jej postać z "Misery". Będzie miała mnóstwo wspólnych scen z Jessicą Lange.

3. Jakie jeszcze seriale powrócą jako filmy? Po sukcesie "Veroniki Mars" inni twórcy też zaczęli myśleć o Kickstarterze jako sposobie na powrót ich seriali. Zachary Levi chce, żeby powstał filmowy "Chuck", a Lauren Graham rzuciła na Twitterze pomysłem, by "Gilmore Girls" powróciło jako film. O to, czy "Firefly" powróci jako film, pytano też Jossa Whedona. Powiedział, że w tej chwili ani on, ani aktorzy nie bardzo mają czas na taki film. Poza tym na Kickstarterze trudno byłoby zebrać pieniądze na porządny film science fiction, który jednak byłby przedsięwzięciem dużo droższym niż "Veronica Mars". Więcej o "Veronice Mars", "Firefly", a także "Terriers" i szansach, które właśnie otworzyły się przed twórcami seriali, piszę na Gadżetomanii.

4. James Spader w pilocie "The Blacklist". James Spader dostał główną rolę w zamówionym przez NBC pilocie dramatu "The Blacklist". Serial opowiadać ma o jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców (Spader), który pewnego dnia postanawia oddać się w ręce służb i zaoferować wydanie każdego, z kim kiedykolwiek współpracował. Ale chce rozmawiać tylko z jedną osobą - agentką FBI, graną przez Megan Boone.

5. Mnóstwo zdjęć z planu "Once Upon a Time". Tutaj znajdziecie zdjęcia z planu "Once Upon a Time" z 13 marca.

6. Sofia Vergara na planie finału sezonu "Modern Family". Ekipa "Modern Family" już kręci finałowy odcinek 4. sezonu. Tutaj zobaczycie kilka zdjęć.

7. "Grimm" ze spadkiem, "Nikita" ze wzrostem. W piątkowy wieczór spadki oglądalności zaliczyły takie seriale, jak "Grimm" (4,88 mln/1,4), "Last Man Standing" (6,4 mln/1,3) czy "Touch" (2,39 mln/0,6). Wzrosła oglądalność "Nikity" (1,45 mln/0,4), "Blue Bloods" (11,01 mln/0,7).

8. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Go On". Tutaj zobaczycie fotki z odcinka "Go For The Gold Watch" (1x19), a tutaj - "Fast Breakup" (1x21).

9. Akrylowy obraz namalowany przez fana "Breaking Bad". Użytkownik Hara-Kiri wrzucił na Reddit obraz, na którym namalował Walta i Jessego.

REKLAMA