9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Podczas PaleyFest twórcy "The Big Bang Theory" zdradzili, jakie mają plany w stosunku do Amy i Sheldona. W "How I Met Your Mother" szykują się podróże w czasie. Już znamy tytuł premiery 2. sezonu "Banshee". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Co dalej ze związkiem Sheldona i Amy w "TBBT"? Podczas PaleyFest nie zabrakło pytań o to, czy związek Sheldona i Amy kiedykolwiek zostanie skonsumowany. Chuck Lorre przyznał, że twórcy serialu o tym myślą. Pytań i ciekawych odpowiedzi było znacznie więcej. Całe mnóstwo spoilerów na temat kolejnych odcinków "The Big Bang Theory" znajdziecie tutaj.

2. Ekipa tworząca "Banshee" już wraca do pracy. Premiera 2. sezonu "Banshee" przewidziana jest dopiero na 2014 rok, ale reżyser Greg Yaitanes już zdradził na Twitterze, że odcinek 2x01 będzie nosił tytuł "Little Fish".

3. Josh Lucas i Lynn Collins w serialu Michaela Baya. Josh Lucas ("Firma") i Lynn Collins ("True Blood") dostali główne role w zamówionym przez A&E serialu "Occult". Jego producentem jest Michael Bay, a scenariusz pilota pisze James Wong ("Z Archiwum X"). Głównym bohaterem jest agent FBI (Lucas), który wraca do pracy z przymusowego urlopu. Został na niego wysłany, po tym jak przesadził ze śledztwem w sprawie zniknięcia żony. Dostaje w pracy nową partnerkę (Collins), specjalistkę od okultyzmu. Razem będą rozwiązywać najbardziej tajemnicze zagadki.

4. "Arrested Development" też zobaczymy na dużym ekranie? Możliwe, że "Arrested Development" nie zakończy się po 4. sezonie, który w maju będzie miał premierę na Netfliksie. Twórca serialu, Mitch Hurwitz, jest przekonany, że potem będzie jeszcze film.

5. Obsada "Body of Proof" na zdjęciu promocyjnym. W 3. sezonie obsada "Body of Proof" trochę się zmieniła. Oto oficjalne zdjęcie.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Smash". Tutaj zobaczycie kilka zdjęć z odcinka "Musical Chairs" (2x07).

7. Pierwsze zdjęcie z finału sezonu "Bones". David Boreanaz zamieścił na Twitterze zdjęcie zza kulis finału sezonu "Kości". Znajdziecie je pod linkiem, możliwy spoiler.

8. Czy oficjalne piwo "Gry o tron" jest dobre? Blogerzy z The Mary Sue próbowali oficjalnego piwa "Gry o tron". Mówią, że jest całkiem niezłe.

9. Podróże w czasie w "HIMYM". Za tydzień CBS pokaże odcinek "The Time Travelers", w którym Ted spotka przyszłe wersje siebie i Barneya, i zostanie przekonany do pójścia na "Robots Versus Wrestlers".

REKLAMA