10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Awkward" (Fot. MTV)

"Awkward" (Fot. MTV)

Znamy datę powrotu "Awkward". Oficjalnie już wiadomo, że z 2. sezonem powróci "Utopia". Zakończyły się zdjęcia do "The Office". Toyota Jessego z "Breaking Bad" została wystawiona na sprzedaż. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Kiedy wraca "Awkward"? 16 kwietnia wraca na antenę MTV "Awkward". Premiera będzie godzinna, a cały 3. sezon będzie liczył 20 odcinków.

2. "Utopia" wróci z 2. sezonem. Brytyjski Channel 4 zamówił 2. sezon serialu "Utopia", który podobnie jak pierwszy będzie liczył 6 odcinków.

3. Koniec zdjęć do "The Office". Zakończyły się już zdjęcia do "The Office". Tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć z imprezy pożegnalnej, a tutaj - serię pożegnalnych tweetów aktorów (niektóre również ze zdjęciami).

4. Słaba oglądalność finału 2. sezonu "Girls". Tylko 632 tys. widzów obejrzało finał 2. sezonu "Girls" w niedzielę. To duży spadek z porównaniu z zeszłorocznym finałem, który widział 1 mln osób. Z kolei premierę 2. sezonu podczas pierwszej emisji oglądało 866 tys. Amerykanów.

5. Nat Faxon w pilocie "Spy". Znany z "Ben and Kate" Nat Faxon dostał rolę w pilocie komedii ABC "Spy", opartej na brytyjskim serialu. "Spy" opowiada o Timie (Rob Corddry), który ma inteligentnego i wygadanego syna (znany z "Mockingbird Lane" Mason Cook). Podejmuje pracę w Secret Service, żeby przed nim udowodnić swoją wartość. Ken Jeong ("Community") gra jego nowego szefa, a Paget Brewster ("Criminal Minds") - jego byłą żonę, Ericę. Faxon pojawi się w pilocie w roli gościnnej - Alana, nowego chłopaka Eriki, który desperacko próbuje zaprzyjaźnić się z Timem. Scenariusz pilota napisał Simeon Goulden, autor brytyjskiej wersji "Spy".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Spartakusa". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Seperate Paths" (3x08).

7. Kolejne spadki oglądalności niedzielnych seriali ABC. W niedzielę spadła oglądalność "Once Upon a Time" (7,23 mln/2,2), "Revenge" (6,45 mln/1,8) i "Red Widow" (4,38 mln/1,8). Spadek zanotował też "Mentalista" (9,79 mln/1,6).

8. Toyota Jessego z "Breaking Bad" na sprzedaż. Rozklekotana toyota Jessego (rok produkcji 1983) została wystawiona na sprzedaż. Auto sprzedaje Mike Faris Auto Wholesale in Albuquerque. Prawdopodobnie nie jest to dokładnie to samo auto, którym jeździł Jesse, tylko auto zapasowe (tak, było kilka identycznych!).

9. Kolejny odcinek "Arrow" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Salvation" (1x18).

10. Dobra oglądalność finału "Banshee". 455 tys. widzów podczas pierwszej emisji i 655 tys. przez cały wieczór zobaczyło finał 1. sezonu "Banshee". Dla stacji Cinemax to bardzo dobry wynik - żaden finał w tej stacji nie miał jeszcze takiej oglądalności.

REKLAMA