8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

NBC ogłosiło daty finałów w tym sezonie. HBO skasowało "Enlightened". Znamy już tytuł nowego odcinka "Sherlocka". Gwiazdy "Gry o tron" zaprezentowały się na czerwonym dywanie. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. NBC ogłasza daty finałów w tym sezonie. 27 marca zostanie wyemitowany ostatni odcinek 2. sezonu "Whitney", a 28 marca - 1. sezonu "1600 Penn". 2 kwietnia widzowie obejrzą finał 1. sezonu "The New Normal", a 11 kwietnia - "Go On". 2 maja na wakacje uda się "Parks and Recreation", a 9 maja - "Community". 15 maja zostanie pokazany finał 1. sezonu "Chicago Fire", 16 maja zakończy się "The Office". 17 maja zakończy się sezon serialu "Grimm", 22 maja - "Law & Order: SVU", a 27 maja - "Revolution". 27 czerwca zakończy się 1. sezon "Hannibala".

2. Rekordowa oglądalność "Bates Motel". Pilot serialowego prequela "Psychozy" pobił rekord oglądalności stacji A&E. Widziało go 3 mln osób podczas pierwszej emisji i 4,6 mln podczas całego wieczoru. Przede wszystkim jednak pobity został rekord w demo - odcinek obejrzało 1,6 mln osób w wieku 18-49 lat.

3. Christina Ricci nie zagra w pilocie "Girlfriend in Coma". Christina Ricci opuściła obsadę "Girlfriend in Coma", komedii o kobiecie, która obudziła się po długiej śpiączce i odkryła, że ma 17-letnią córkę, której narodzin nie pamięta. Ricci miała zagrać główną rolę.

4. HBO kasuje "Enlightened". Po dwóch sezonach stacja HBO skasowała "Enlightened". Powodem jest niska oglądalność.

5. Zdjęcia z imprezy na premierę 3. sezonu "Gry o tron". Gwiazdy "Gry o tron" nieźle prezentują się na czerwonym dywanie. Zdjęcia zobaczycie tutaj, tutaj i tutaj. Na zdjęciach są nie tylko aktorzy z "Gry o tron", na imprezie pojawiły się też gwiazdy "Glee", "Castle", "The Newsroom" i innych seriali.

6. Kolejne odcinki "Nashville" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie mnóstwo zdjęć z "Nashville". Już 27 marca serialowa Rayna pojawi się u Katie Couric.

7. Zdjęcia z nowego odcinka "Southland". Tutaj znajdziecie serię zdjęć z odcinka "Heroes" (5x07).

8. Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu "Sherlocka". Zdjęcia do 3. sezonu "Sherlocka" się rozpoczęły. Mark Gatiss ogłosił na Twitterze, że 1. odcinek nowej serii będzie nosił tytuł "The Empty Hearse" i będzie nawiązywał do opowiadania "Pusty dom".

REKLAMA