11 seriali, które chcielibyśmy zobaczyć w kinie

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

"Świat według Bundych"

"Świat według Bundych"

"Świat według Bundych"


Nikodem Pankowiak: Kultowa komedia nigdy nie miała okazji, by godnie pożegnać się z widzami. Po jedenastu sezonach serial zdjęto z anteny bez żadnego sensownego zakończenia. Byłoby miło, gdyby teraz, 16 lat po zakończeniu emisji, ktoś uhonorował twórców oraz aktorów, którzy po raz ostatni mieliby okazję wcielić się w dobrze znane nam wszystkim postaci.

Wiadomo, że w życiu Ala i reszty członków jego pokręconej rodziny wiele musiało się zmienić przez tak długi okres czasu. Wyobraźmy sobie, że z okazji rocznicy ślubu rodziców dzieci wracają do domu. Kelly ze swoimi dziećmi i mężem, Bud z kolejną olśniewająco piękną kochanką… Marcy oczywiście również się pojawia - bo pewne rzeczy pozostają niezmienne - i nadal uwielbia zatruwać Alowi życie.

Właściwie to nieważne, jak miałaby wyglądać fabuła takiego filmu, wystarczy wszystkich bohaterów postawić w jednym pomieszczeniu, a z pewnością szybko dadzą nam powody do śmiechu. Wiem, że szanse na powstanie takiego filmu są właściwie zerowe, ale nigdy nie zaszkodzi trochę pomarzyć.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11