10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty letnich premier seriali TNT i ABC. Obsada "Mad Men" na czerwonym dywanie. Peter Jackson chce wyreżyserować odcinek "Doktora Who". A oprócz tego "The Big Bang Theory", "Pamiętniki wampirów", "The Office", "Bates Motel".

1. Daty letnich premier seriali TNT. 9 czerwca na antenę TNT wraca "Falling Skies" z 3. sezonem (premiera będzie dwugodzinna). 10 czerwca z 2. sezonem wraca "Major Crimes", premierę tego dnia będzie miał też nowy serial "King and Maxwell". 18 czerwca do ramówki powrócą "Rizzoli and Isles" i "Perception", z kolei 24 czerwca wystartuje nowy sezon "Franklin and Bash".

2. Daty letnich premier ABC. We wtorek 21 maja startuje kanadyjski dramat kryminalny "Motive" (który od 23 maja będzie emitowany w czwartki). W czwartek 23 maja wraca z kolejnym sezonem "Rookie Blue". Amerykańska premiera "Mistresses" została przeniesiona na poniedziałek 3 czerwca. Jeśli interesują Was też daty programów innych niż seriale, zajrzyjcie tutaj.

3. Bob Newhart w "The Big Bang Theory". Bob Newhart wystąpi gościnnie w "The Big Bang Theory" w roli prof. Protona, dawnego gospodarza ulubionego programu naukowego Sheldona. Pojawi się w odcinku z 2 maja. Więcej spoilerów pod linkiem.

4. Obsada "Mad Men" na czerwonym dywanie. W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera 6. sezonu "Mad Men". Obsada wyglądała świetnie na czerwonym dywanie. Zdjęcia znajdziecie tutaj i tutaj.

5. Zdjęcia z nowego odcinka "Pamiętników wampirów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "American Gothic" (4x18).

6. Kolejny odcinek "The Office" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka "Promos" (9x18).

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Parks and Recreation". Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z odcinka "Partridge" (5x17).

8. "Bates Motel" wkrótce w polskiej TV. Już 14 kwietnia będziecie mogli zobaczyć pierwszy odcinek "Bates Motel" na kanale 13th Street Universal.

9. Ashley Williams w nowej komedii ABC. Znana z "HIMYM" Ashley Williams dostała rolę w pilocie "Keep Calm and Karey On", komedii ABC, skupiającej się wokół Karey (Kelly Preston), "czarnej owcy" w rodzinie drobnych złodziejaszków, narkomanów i narcyzów. Kiedy jej brat idzie do więzienia, decyduje się wychować jego dzieci. Williams zastąpi w serialu Majandrę Delfino w roli Penny, siostry głównej bohaterki.

10. Peter Jackson chce wyreżyserować odcinek "Doktora Who". Peter Jackson powiedział na łamach EW, że chciałby wyreżyserować odcinek "Doktora Who". W zamian nie chce żadnych pieniędzy, chciałby tylko dostać Daleka (ma już dwa w swojej kolekcji). "Chciałbym jednego z tych fajnych nowych, złotych Daleków" - powiedział reżyser. Praca za Daleka? Tego jeszcze nie było. Ale jest możliwe, że Jackson faktycznie wyreżyseruje "Doktora Who", Steven Moffat jest jak najbardziej za.

REKLAMA