10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Bethany Joy Lenz w "Dexterze". Matt Smith może niedługo przestać grać Doktora Who. Martin zapowiada prequel "Gry o tron". Wizyta Obamy w Izraelu w stylu czołówki "Arrested Development". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Bethany Joy Lenz w "Dexterze". Do obsady "Dextera" na 8. sezon dołączyła znana z "One Tree Hill" Bethany Joy Lenz. Jej postać, Cassie, została opisana jako atrakcyjna była finansistka, która poszukuje spokojniejszego życia i zamieszkuje koło Dextera. Po raz pierwszy zobaczymy ją w 4. odcinku. Serial wraca 30 czerwca.

2. Matt Smith już niedługo przestanie być Doktorem Who? Brytyjska bulwarówka "The Sun" doniosła, że Matt Smith opuści ekipę "Doktora Who" w listopadzie, kiedy kończy mu się kontrakt. Oznacza to, że będziemy go oglądać do końca 7. serii, a potem zobaczymy go jeszcze w odcinku świątecznym. Aktor na razie nie mówi, czy to prawda, mówi, że na pewno w 2013 roku będzie Doktorem Who, a co będzie w 2014 roku, tego jeszcze nie wie. Plotki jednak głoszą, że teraz chciałby zająć się rozwijaniem kariery filmowej. Na pewno w 2014 zobaczymy go u boku Ryana Goslinga w "How to Catch a Monster".

3. Będzie prequel "Gry o tron"? George R.R. Martin powiedział w IGN, że być może w HBO zobaczymy prequel "Gry o tron", oparty na serii nowel, których głównymi bohaterami są Dunk i Egg. Na razie jednak ów cykl nie jest skończony. A poza tym podpisał z HBO dwuletni kontrakt i ma kilka innych pomysłów na seriale, które chciałby zrealizować.

4. Zdjęcia z 100. odcinka "Castle". Tutaj zobaczycie serię spoilerowych zdjęć z odcinka "The Lives Of Others" (5x19 - czyli 100. odcinka), a tutaj - oficjalne fotki zza kulis.

5. "Hot in Cleveland" z 5. sezonem. TV Land zamówił 5. sezon komedii "Hot in Cleveland", który będzie miał 24 odcinki.

6. Wizyta Obamy w Izraelu w stylu czołówki "Arrested Development". Prezydent Obama ostatnio odwiedzał Izrael. Z tej okazji powstało takie oto wideo, nawiązujące do czołówki "Arrested Development".

7. Lekki wzrost "Touch". W piątkowy wieczór nieco wzrosła oglądalność "Touch" (2,8 mln/0,7), wciąż jednak nie ma nadziei, że ten serial się uratuje. "Grimm" w tym samym czasie miał 4,95 mln/1,4.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "New Girl". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x21 ("First Date").

9. Kolejne odcinki "Smash" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x08 ("The Bells And Whistles"), tutaj - 2x09 ("The Parents"), a tutaj - 2x10 ("The Surprise Party"). Na tych ostatnich zdjęciach jest Liza Minelli, która wystąpi w odcinku.

10. Nowy plakat "Hannibala". A na nim główni bohaterowie serialu.

REKLAMA