10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Cougar Town" (Fot. TBS)

"Cougar Town" (Fot. TBS)

"Cougar Town" z zamówieniem na 5. sezon. Scenariusz "Breaking Bad" ukradziony z auta Bryana Cranstona. Debra Messing w pilocie komedii CBS. Zdjęcia promujące "Low Winter Sun". A oprócz tego "How I Met Your Mother", "The Office", "The Good Wife", "Banshee".

1. "Cougar Town" z 5. sezonem. Będzie kolejny sezon "Cougar Town". Stacja TBS zamówiła 13-odcinkowy 5. sezon serialu, który zobaczymy w 2014 roku. Finał 4. sezonu będzie wyemitowany 9 kwietnia.

2. Scenariusz "Breaking Bad" ukradziony z auta Bryana Cranstona. Ktoś włamał się do auta Bryana Cranstona i ukradł torbę, zawierającą m.in. iPada i scenariusz "Breaking Bad". W sobotę zatrzymano podejrzanego.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Good Wife". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Sex Dolls and Videotape" (4x20), który CBS pokaże 14 kwietnia.

4. Kto może być matką w "How I Met Your Mother"? TVLine analizuje, które panie z HIMYM mają jeszcze szansę zostać matką dzieci Teda w "HIMYM". Wniosek z tego artykułu jest taki, że finał 8. sezonu coraz bliżej, a my nadal wiemy, że nic nie wiemy. A ponieważ twórcy serialu uwielbiają zwodzić widzów, nie ma już nawet pewności, że faktycznie poznamy tożsamość matki w tegorocznym finale.

5. "Psych" świętuje 100. odcinek. Tutaj zobaczycie zdjęcia zza kulis 100. odcinka "Psych".

6. Debra Messing w pilocie komedii CBS. Debra Messing, która obecnie gra w dogorywającym serialu "Smash", dostała główną rolę w opartej na izraelskim formacie komedii zamówionej przez CBS. Serial opowiadać będzie o matce, która stara się zachować równowagę pomiędzy życiem rodzinnym a pracą. Autorami projektu są producenci "Smash", Julie Rottenberg i Elisa Zuritsky. Jeśli serial dostanie zamówienie, Messing też będzie wśród jego producentów.

7. Zdjęcia promujące "Low Winter Sun". Pojawiło się kilka zdjęć obsady "Low Winter Sun", serialu, który latem zadebiutuje w AMC. Trailer i więcej informacji tutaj.

8. Terry O’Quinn w pilocie stacji FOX. Znany z "Lost" Terry O’Quinn zagra w pilocie "Gang Related". Zastąpi Toma Berengera w roli Sama Chapela, policjanta nadzorującego pracę oddziału zajmującego się walką z gangami. Głównym bohaterem serialu ma być Ryan Lopez (Ramon Rodrigiez) - członek gangu, który zostaje wysłany do San Francisco w celu infiltrowania tamtejszej policji.

9. Znamy już tytuł kolejnego odcinka "Banshee". Serial wraca prawie za rok, a my już znamy tytuł odcinka 2x02 - "The Thunder Man".

10. Jacy znani aktorzy mogli zagrać w "The Office"? Adam Scott, Alan Tudyk, Anne Dudek i inni aktorzy znani z różnych seriali starali się o role w "The Office". Skąd to wiemy? Stąd, że Rainn Wilson opublikował w internecie zdjęcie listy castingowej z 2003 roku, kiedy trwały przesłuchania do serialu.

REKLAMA