10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pretty Little Liars" (Fot. ABC Family)

"Pretty Little Liars" (Fot. ABC Family)

ABC Family zamawia 5. sezon "Pretty Little Liars" oraz spin-off serialu. Karolina Wydra w 6. sezonie "True Blood", a Casey Wilson w finale "How I Met Your Mother". Materiały z planu "Sherlocka". Niezła oglądalność "Revolution". A oprócz tego "Bates Motel", "Doktor Who", "Zombieland".

1. Karolina Wydra w 6. sezonie "True Blood". Polska aktorka Karolina Wydra, znana m.in. z roli w serialu "Dr House", zagra wampirzycę o imieniu Violet w "True Blood". Jej postać opisana została jako silna, seksowna, a możliwe że i niebezpieczna wampirzyca. Rola Karoliny została określona jako powracająca.

2. Casey Wilson i Keegan-Michael Key w finale "HIMYM". W tegorocznym finale "How I Met Your Mother" pojawią się Keegan-Michael Key i znana z "Happy Endings" Casey Wilson w roli pary, która będzie jeść kolację w tej samej restauracji co Barney i Robin. Więcej na temat ich występu na razie nie wiadomo. Michael Ausiello, który tym razem też nic nie wiem, pyta, czy to możliwe, że Casey będzie tytułową matką.

3. "Bates Motel" utrzymuje wysoką oglądalność. W drugim tygodniu emisji oglądalność "Bates Motel" nieco spadła - z 3 mln do 2,8 mln, ale to wciąż świetny wynik. Udało się za to utrzymać oglądalność na poziomie 1,6 mln w przedziale wiekowym 18-49 lat.

4. Co się dzieje na planie "Sherlocka"? W "Daily Mail" znajdziecie amatorskie wideo i kilka zdjęć z planu 3. sezonu "Sherlocka" w miejscowości Bristol. Na zdjęciach jest m.in. Amanda Abbington, dziewczyna Martina Freemana. Pierwszy z nowych odcinków będzie nosił tytuł "The Empty Hearse".

5. Jeszcze jedno zdjęcie promujące "Doktora Who". Digital Spy opublikował kolejne zdjęcie promujące nowy odcinek "Doktora Who", "The Bells of Saint John".

6. Seth Green w komedii Setha MacFarlane'a. Seth Green zagra jedną z głównych ról w zamówionej przez FOX komedii "Dads". Sitcom, który dostał od razu zamówienie na 6 odcinków, opowiadać będzie o życiu dwóch facetów, którzy z powodzeniem zajmują się tworzeniem gier. Ich życie przewróci się do góry nogami, kiedy ich ojcowie postanowią się do nich wprowadzić. Drugą z głównych ról gra Thomas Dewey, a twórcą serialu jest Seth MacFarlane.

7. "Revolution" z niezłą oglądalnością po powrocie. W poniedziałek wróciły "The Voice" i "Revolution". Oglądalność "Revolution" nieco spadła, ale wciąż jest wysoka (7,03 mln/2,6). Kolejny spadek zaliczył "The Following" (6,66 mln/2,3).

8. BBC zamawia komedię bez dialogów od Matta Lucasa. Znany z "Małej Brytanii" Matt Lucas zrobi dla BBC 6-odcinkowy sezon niemej komedii "Pompidou", która będzie swoistym hołdem złożonym m.in. Charliemu Chaplinowi i Jasiowi Fasoli. Głównym bohaterem będzie podstarzały arystokrata, który nieźle sobie radzi podczas kryzysu finansowego. Premiera jest przewidziana na koniec 2014 roku.

9. ABC Family zamawia 5. sezon "Pretty Little Liars" i spin-off serialu. Stacja ABC Family zamówiła 5. sezon "Pretty Little Liars", a także nowy serial, "Ravenswood", który będzie jego spin-offem. Akcja produkcji dziać się będzie w pełnym tajemnic mieście Ravenswood, niedaleko Rosewood. Głównymi bohaterami będzie pięć osób, które połączy klątwa, jaka ciąży nad miastem. Premiera serialu jest zaplanowana na październik.

10. Pierwsze zdjęcie obsady "Zombieland". Amazon robi serialowy "Zombieland". Pilot serialu będzie dostępny wraz z innymi zamówionymi pilotami za darmo dla Amerykanów i Brytyjczyków na platformach Amazon Instant Video i LOVEFiLM UK. Widzowie będą mogli każdy pilot ocenić i na tej podstawie zostaną wybrane seriale do kontynuacji. Zdjęcia do pilota "Zombieland" już się zakończyły, a oto pierwsza fotka promocyjna. Odcinki serialu (jeśli takowy powstanie) mają trwać po ok. 30 minut.

REKLAMA