10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sherlock" (Fot. BBC)

"Sherlock" (Fot. BBC)

Amanda Abbington w ważnej roli w "Sherlocku". "Modern Family" z najsłabszym wynikiem w sezonie. Taylor Swift w tegorocznym finale "New Girl". A oprócz tego "Castle", "Zombieland", "The Walking Dead".

1. Amanda Abbington w "Sherlocku". Amanda Abbington ("Mr. Selfridge"), która prywatnie jest dziewczyną Martina Freemana, była widoczna na zdjęciach z planu "Sherlocka". Teraz wiadomo oficjalnie, że gra w serialu i że jej postać będzie mieć duży wpływ na Sherlocka i Watsona. Są spekulacje, że będzie to kobieta, w której zakocha się Watson.

2. Luke Grimes w "True Blood". Znany z "Brothers and Sisters" Luke Grimes zagra w "True Blood" Jamesa, wampira stworzonego w latach 70., który jest inteligentny, uduchowiony i bardzo emocjonalny. Takiego "wampirzego Jima Morrisona", jak pisze Ausiello.

3. "Modern Family" z najsłabszym wynikiem w sezonie. We środę "Modern Family" miało najsłabszą oglądalność sezonu (9,09 mln/3,2).

4. Taylor Swift w finale 2. sezonu "New Girl". W tegorocznym finale "New Girl" zobaczymy Taylor Swift. Będzie ważnym gościem na weselu Cece i Shivrang (swoją drogą, myślicie, że do niego dojdzie?).

5. Katharine McPhee ścięła włosy. Jak wygląda aktorka po przemianie, możecie zobaczyć tutaj.

6. Foty z finału 3. sezonu "The Walking Dead". Tutaj zobaczycie zdjęcia z finału 3. sezonu "The Walking Dead", który zostanie wyemitowany w niedzielę.

7. Dan Stevens już nie wygląda jak w "Downton Abbey". No dobrze, nie wygląda od pewnego czasu, ale w HuffPo możecie zobaczyć mnóstwo zdjęć "przed" i "po". Aktor teraz gra na Broadwayu i ma czarne włosy.

8. Kristen Bell urodziła dziewczynkę. Kristen Bell i Dax Shepard powitali na świecie córkę. Ma na imię Lincoln.

9. Kolejny odcinek "Castle" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "The Fast and the Furriest" (5x20).

10. Plakat promujący "Zombieland". Amazon wkrótce pokaże pilot serialu "Zombieland". Oto plakat promocyjny.

REKLAMA