8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty powrotów "True Blood", "The Killing" i "Coppera". Finał 1. sezonu "The Carrie Diaries" na zdjęciach. Plakaty promujące 100. odcinek "Castle". A oprócz tego "Community", "Chirurdzy", "Chicago Fire".

1. Kiedy wracają "True Blood", "The Killing" i "Copper"? 16 czerwca spodziewajcie się powrotu "True Blood". 6. sezon będzie krótszy od poprzednich - ma liczyć tylko 10 odcinków. "The Killing" wróci 2 czerwca. Premiera 3. sezonu będzie dwugodzinna, a sezon będzie liczył 12 odcinków. 23 czerwca powróci z 2. sezonem "Copper".

2. Finał 1. sezonu "The Carrie Diaries" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka "Kiss Yesterday Goodbye", czyli finału 1. serii "The Carrie Diaries". Oby to nie był też finał serialu.

3. Sara Bareilles w "Community". W odcinku "Community" z pacynkami pojawi się Sara Bareilles. Szczegóły dotyczące występu nie są znane. Odcinek zostanie wyemitowany 11 kwietnia.

4. Plakaty promujące 100. odcinek "Castle". Tutaj znajdziecie cztery plakaty w filmowym stylu promujące 100. odcinek "Castle".

5. Kolejny odcinek "The Office" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Stairmageddon" (9x19).

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Mentalisty". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka "Red Letter Day" (5x19).

7. Będzie spin-off "Chicago Fire"? Serial o strażakach to jedna z najchętniej oglądanych nowości w tym sezonie, nic więc dziwnego, że w NBC myślą o spin-offie. Nowy serial miałby opowiadać o policjantach z Chicago, a jego pilot zostanie pokazany w trakcie tego sezonu "Chicago Fire".

8. Hilarie Burton w "Chirurgach". Znana z "One Tree Hill" Hilarie Burton dostała rolę powracającą w "Chirurgach". Pojawi się w jednym z majowych odcinków jako specjalistka od ludzkiej twarzoczaszki, która będzie zajmować się szczególnie trudnym przypadkiem medycznym.

REKLAMA