10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

"Suits" (Fot. USA Network)

Daty letnich premier USA Network. Jimmy Fallon zastąpi Jaya Leno w "The Tonight Show". Możliwe, że USA Network uratuje "Happy Endings". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Daty letnich premier USA Network. Stacja USA ogłosiła daty letnich premier. 6 czerwca rusza 7. sezon "Burn Notice" i nowy serial "Graceland". 12 czerwca wracają "Royal Pains" (5. sezon) i "Necessary Roughness" (3. sezon). 16 czerwca spodziewajcie się nowych odcinków "Covert Affairs" (4. sezon) i "Suits" (3. sezon). Na razie nie podano, kiedy wróci "White Collar" - według TVLine dopiero jesienią.

2. Jimmy Fallon zastąpi Jaya Leno w "The Tonight Show". To już oficjalna wiadomość: od wiosny 2014 roku "Tonight" będzie prowadził Jimmy Fallon. Program powróci do Nowego Jorku, a producentem wykonawczym będzie Lorne Michaels ("Saturday Night Live"). Na razie nie wiadomo, kto przejmie "Late Night" od Fallona.

3. Kilka zdjęć z nowego odcinka "Spartakusa". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "The Dead and the Dying" (3x09).

4. Jason Dohring w filmowej "Veronice Mars". Jason Dohring jest drugim po Kristen Bell aktorem, który podpisał kontrakt na występ w filmowej "Veronice Mars". Zbiórka pieniędzy na film wciąż trwa na Kickstarterze, do tej pory zebrano 4,4 mln dol.

5. USA Network uratuje "Happy Endings"? Jest już w zasadzie pewne, że ABC po tym sezonie skasuje "Happy Endings". Ale USA Network wyraziło wstępne zainteresowanie serialem. Stacja chce teraz nieco zmienić profil i wprowadzić do swojej ramówki też komedie.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Mentalisty". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka "Red Velvet Cupcakes" (5x20).

7. George i pies w kolejnym odcinku "Suburgatory". Nowa porcja zdjęć z "Suburgatory", z odcinka "Stray Dogs" (2x22) tutaj.

8. Słaba oglądalność finału "The New Normal". We wtorek NBC pokazało finał 1. sezonu "The New Normal" - i oglądalność znów nie dopisała (pierwszy odcinek - 4,97 mln/1,9, drugi - 3,56 mlm/1,4). Serial jest jednym z głównych kandydatów do skasowania.

9. Keiko Agena w "Twisted". Znana z "Gilmore Girls" Keiko Agena pojawi się gościnnie w nowym serialu ABC Family, "Twisted". Zagra April Tanakę, wróżbitkę, która będzie miała sesję dla uczniów szkoły, do której uczęszczają główni bohaterowie. Serial opowiada o nastolatku, który jest podejrzewany o morderstwo.

10. Trójka aktorów awansowana do stałej obsady "The Walking Dead". Chad Coleman, Sonequa Martin-Green i Emily Kinney będą od 4. sezonu w stałej obsadzie "The Walking Dead". Wcześniej już ogłoszono, że w stałej obsadzie będzie David Morrisey, czyli Gubernator.

REKLAMA