8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Katey Sagal w "Sons of Anarchy" (Fot. FX)

Katey Sagal w "Sons of Anarchy" (Fot. FX)

Katey Sagal w "Glee". Oficjalne zdjęcia z pilota "The Originals". Zaskakująco słaba oglądalność finału 4. sezonu "Justified". Christopher Abbott opuszcza "Girls". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Katey Sagal w "Glee". Ryan Murphy ogłosił na Twitterze, że w "Glee" pojawi się Katey Sagal. Zagra mamę Artiego.

2. Oficjalne zdjęcia z pilota "The Originals". Są już oficjalne fotki z pilota spin-offa "Pamiętników wampirów", który będzie się dziać w Nowym Orleanie i opowiadać o dalszych losach rodziny pierwotnych. Możecie je obejrzeć tutaj.

3. Zdjęcia z finału "Go On". Tutaj zobaczycie finał 1. sezonu "Go On" na zdjęciach promocyjnych. Uwaga na spoilery.

4. Kolejny odcinek "Vikings" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6. odcinka "Vikings".

5. Christopher Abbott odchodzi z "Girls". Christopher Abbott, czyli serialowy Charlie, poróżnił się z Leną Dunham na temat kierunku, w jakim zmierza "Girls", a następnie odszedł. Nie wiadomo, jak serial poradzi sobie z brakiem Charliego.

6. "How To Live with Your Parents" z dobrym startem. ABC zaprezentowało nową komedię po "Modern Family" i wypadła ona naprawdę nieźle - 8,44 mln/2,9. Znów spadła oglądalność "Supernatural" - 1,9 mln/0,8.

7. "Justified" ze słabszą oglądalnością w czasie finału. Tego jeszcze nie było: oglądalność "Justified" podczas finału spadła. Ostatni odcinek 4. sezonu widziało 2,25 mln Amerykanów, 16% mniej niż zeszłoroczny finał. Spadek w porównaniu z premierą 4. sezonu (3,95 mln) jest jeszcze bardziej wyraźny.

8. Jeszcze jedno zdjęcie z pilota "Zombieland". Amazon wypuścił kolejne foto z przygotowywanego pilota serialu "Zombieland".

REKLAMA