10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Vikings" (Fot. History)

"Vikings" (Fot. History)

"Vikings" z zamówieniem na 2. sezon. J. August Richards w "S.H.I.E.L.D.". Ciekawy powrót w "Pamiętnikach wampirów". Niezbyt dobry debiut "Hannibala". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Vikings" z 2. sezonem. Stacja History zamówiła 2. sezon "Vikings". Będzie liczył 10 odcinków, a zobaczymy go w przyszłym roku.

2. J. August Richards w "S.H.I.E.L.D.". Do obsady "S.H.I.E.L.D." dołączył J. August Richards. Na razie nie wiemy, kogo zagra.

3. Ciekawe zamówienie stacji Cinemax. Cinemax zamówił pilot serialu "Quarry", którego akcja będzie się dziać w latach 70. Produkcja ma być luźno oparta na książkach Maksa Allena Collinsa i opowiadać o żołnierzu, który wraca do domu z wojny w Wietnamie w 1973 roku. Spodziewa się ciepłego powitania, a tymczasem spotyka go krytyka i odrzucenie. Zrezygnowany dołącza do grupy płatnych zabójców.

4. Kolejny odcinek "Glee" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie pierwsze fotki z odcinka "Sweet Dreams" (4x19).

5. Przeciętny debiut "Hannibala". W czwartek wystartował "Hannibal" i był to start w najlepszym razie przeciętny - 4,31 mln/1,6. Gdyby to była inna stacja, serial już byłby zagrożony, w NBC może się utrzymać. Kolejny dół osiągnęło "Community" - 2,41 mln/1,0. Słabo wypadło też "Go On" (2,43 mln/1,1), które miało pomóc "Hannibalowi" osiągnąć dobry wynik.

6. Pocałunek w finale "The Carrie Diaries". W finałowym odcinku 1. sezonu "The Carrie Diaries" dojdzie do pocałunku. Jeśli chcecie wiedzieć, kto pocałuje kogo, zajrzyjcie tutaj. Uwaga, zdjęcie jest spoilerowe.

7. Pierwsze zdjęcie z pilota "Reign". Rozpoczęła się już produkcja zamówionego przez CW pilota "Reign", serialu fantasy o nastoletniej królowej Szkocji, Marii Stuart. Oto pierwsze zdjęcie.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Americans". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Only You" (1x10).

9. Kolejny odcinek "Kości" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć fotki z odcinka "The Party in the Pants" (8x22).

10. Powrót w "Pamiętnikach wampirów". Jeśli jesteście ciekawi, która postać powróci w tym sezonie, mimo że nie spodziewaliśmy się jej ujrzeć, zajrzyjcie tutaj.