Które seriale zagrożone? Nowa tabela Spoiler TV

Wydłuża się lista seriali, które już mają zamówienie na kolejny sezon, ale też coraz dłuższa jest lista tych, które na takie zamówienie nie mogą liczyć. Oto najnowszy ranking Spoiler TV.

Ostatnią tabelę Spoiler TV prezentowaliśmy dwa tygodnie temu - i wiele od tego czasu się nie zmieniło. Zamówienia na kolejny sezon złożył CBS, w tabeli jest więc już całkiem sporo koloru niebieskiego. Nie ma już mowy o zagrożeniu w przypadku "The Good Wife".

Na czerwonym polu, oznaczającym niemal pewny koniec serialu, znajdują się: "Cult", "Touch", "1600 Penn", "Up All Night", "Guys with Kids", "Happy Endings", "Red Widow", "Deception", "The Carrie Diaries", "Golden Boy", "Vegas", "CSI: NY" i "Whitney". Być może niektóre z nich się uratują, ale jednak nie liczyłabym na cud.

Na żółtym polu, które oznacza duże ryzyko skasowaniem, są: "Nikita", "Community", "Body of Proof", "Malibu Country", "Beauty and the Beast", "Hart of Dixie", "Go On", "The Cleveland Show" i "The New Normal".

Niezłą pozycję w tabeli ma debiutant z tego tygodnia - "How to Live with Your Parents (for the Rest of Your Life"). Znacznie słabiej wypadł "Hannibal", ale jeśli utrzyma wynik z premiery, to skasowanie po 1. sezonie (NBC zamówiło od razu cały sezon) mu nie grozi. Najlepsze nowości sezonu to wciąż "The Following" i "Revolution".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA