9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Julian Sands w 2. sezonie "Banshee". Anna Camp wraca do "True Blood". Mniej odcinków "Nashville". A oprócz tego "Vegas", "Smash", "The Following", "Mad Men".

1. "S.H.I.E.L.D." z nowym tytułem? Wygląda na to, że ABC zmieniło tytuł serialu "S.H.I.E.L.D." Jossa Whedona. Nowy tytuł to "Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.".

2. "Vegas" słabo w piątek, za to "Happy Endings" rośnie. W piątkowej ramówce CBS zadebiutował "Vegas" i był to słaby debiut (7,59 mln/0,9). Wzrost zanotowało "Happy Endings" - pierwszy odcinek oglądało 3,3 mln/1,1, a drugi 2,67 mln/1,0 Amerykanów. Ale to raczej nie uratuje serialu przed skasowaniem.

3. Julian Sands w 2. sezonie "Banshee". Julian Sands ("Smallville") dołączył do obsady 2. sezonu "Banshee". Pojawi się w trzech odcinkach, a zagra młodszego brata Rabbita.

4. Kolejne odcinki "Smash" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z dwóch kolejnych odcinków "Smash" - "The Dress Rehearsal" i "Opening Night" (2x11 i 2x12).

5. Nowe zdjęcie z 3. sezonu "Falling Skies". Zdjęcie pochodzi z 1. odcinka 3. sezonu.

6. Anna Camp wraca do "True Blood". Pamiętacie seksowną Sarah Newlin, żonę pastora? TVLine donosi, że Anna Camp ponownie wcieli się w nią w 6. sezonie. Jak powiedziała aktorka, jej postać ma dużo niedokończonych spraw. Serial wraca 16 czerwca.

7. Mniej odcinków "Nashville". ABC obcięło zamówienie "Nashville" do 21 odcinków (miało być ich 22).

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Following". Tutaj zobaczycie fotki z odcinka "Havenport" (1x13).

9. Nowe zdjęcia obsady "Mad Men". Już dziś wraca "Mad Men", a tymczasem zobaczcie kilka nowych zdjęć obsady.

REKLAMA