Jason Alexander pojawi się w "Community" [wideo]

Kukiełkowy odcinek "Community" ma szansę poprawić naszą opinię o 4. sezonie serialu - albo wręcz przeciwnie. Zobaczcie sneak peek, w którym pojawia się Jason Alexander.

"Community" ostatnio wylądowało w naszych serialowych kitach tygodnia, co nie było dla nas specjalnie miłym przeżyciem ani łatwą decyzją. Ale to nie znaczy, że całkiem straciliśmy wiarę w nowych twórców (choć trochę, no cóż, straciliśmy).

W odcinku "Intro To Felt Surrogacy" (4x09) zobaczymy bohaterów serialu zamienionych w kukiełki. Szczegóły dotyczące fabuły odcinka ujawniono podczas PaleyFest: bohaterowie wybiorą się w nim na wycieczkę balonem i rozbiją się w środku lasu, gdzie spotkają samotnego mieszkańca tych okolic, którego zagra Jason Alexander ("Seinfeld"). Przygody w lesie zakończą się nieco dziwnie dla bohaterów, w związku z czym dziekan będzie ich zachęcał do pogadania na ten temat przy użyciu kukiełek.

W kukiełki przemienią się Jeff (Joel McHale), Pierce (Chevy Chase), Britta (Gillian Jacobs), Shirley (Yvette Nicole Brown), Abed (Danny Pudi), Annie (Alison Brie), Troy (Donald Glover) i Chang (Ken Jeong). "Operować" nimi będzie ta sama ekipa, która zmieniła w kukiełkę Davida Boreanaza w odcinku "Angel".

W sneak peeku, który właśnie się pojawił, możecie zobaczyć Jasona Alexandra.

REKLAMA