8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Spin-off "Breaking Bad" o Saulu coraz bardziej prawdopodobny. Natalie Dormer zagra Irene Adler w "Elementary". Emilia Clarke prezentuje się świetnie bez makijażu. "Rectify" w Polsce 10 dni po premierze w USA. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Spin-off "Breaking Bad" z Saulem coraz bardziej prawdopodobny. Better call Saul! Twórcy "Breaking Bad" coraz poważniej myślą o spin-offie, którego głównym bohaterem byłby Saul Goodman - prawnik, który nie bywa w sądzie. Na razie projekt jest w bardzo wczesnej fazie - bardzo możliwe, że będzie to serial utrzymany w tonie komediowym. Vince Gilligan już wcześniej mówił, że chciałby zrobić spin-off o Saulu, informacja nie jest więc wielkim zaskoczeniem.

2. John Barrowman w "Skandalu". John Barrowman ("Torchwood") pojawi się w maju w "Skandalu". Shonda Rhimes poinformowała o tym na Twitterze.

3. Natalie Dormer zagra Irene Adler w "Elementary". Znana z "Gry o tron" Natalie Dormer wcieli się w "Elementary" w Irene Adler - doniósł TV Guide. Zobaczymy ją w trzech finałowych odcinkach 1. sezonu.

4. "Rectify" w Polsce 10 dni po premierze w USA. 2 maja godz. 22:00 na kanale Sundance Channel zadebiutuje miniserial "Rectify", który produkują Mark Johnson i Melissa Bernstein ("Breaking Bad"). Produkcja składa się z sześciu godzinnych odcinków i opowiada o losach człowieka, który po 20 latach spędzonych w oczekiwaniu na wykonanie wyroku kary śmierci, wychodzi z więzienia i musi stawić czoła nowej rzeczywistości (nowe technologie, zmiany społeczne, zupełnie inne życie rodzinne). W głównej roli występuje Aden Young.

5. Kolejny odcinek "Nikity" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Masks" (3x17).

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Kości". Tutaj obejrzycie na zdjęciach odcinek "The Pathos in the Pathogens" (8x23).

7. I jeszcze zdjęcia z "The Big Bang Theory". Zdjęcia z odcinka "The Closure Alternative" (6x21) znajdziecie tutaj.

8. Zwykła dziewczyna Emilia Clarke. Na Facebooku aktorki pojawiło się jej zdjęcie bez makijażu. I jak zwykle wygląda super!

REKLAMA