"Demony da Vinci": Zdjęcia i sneak peek z pilota

Zdjęcia: Starz

Zdjęcia: Starz

W piątek w USA i w sobotę w Polsce startuje nowy serial, który przedstawiać będzie "historię nieopowiedzianą" Leonarda da Vinci. Zobaczcie zdjęcia z pilota i sneak peek.

Już za parę dni świat pozna nową historię Leonarda da Vinci, największego geniusza epoki renesansu. Serial "Da Vinci’s Demons" przygotowują Starz i BBB Worldwide, a dzięki FOX International bardzo szybko będzie on dostępny na całym świecie, również w Polsce. Polska premiera serialu na kanale FOX przewidziana została na 13 kwietnia o godz. 22:00.

Scenariusz serialu tworzy David S. Goyer (współscenarzysta filmów Nolana o Batmanie), a główną rolę gra Tom Riley, brytyjski aktor, znany choćby z serialu "Lost in Austen" czy filmu "Kilka dni września". Pojawić ma się też Lara Pulver w roli Clarissy Orsini, żony rządzącego Florencją Wawrzyńca Wspaniałego z rodu Medyceuszów.

W serialu zobaczymy "historię nieopowiedzianą", poznamy Leonarda młodego i innego niż przedstawiają go podręczniki. Człowieka o ponadludzkim geniuszu, który musi dostosować się do swojej epoki i miejsca, w którym przyszło mu żyć. Artystę, wynalazcę, kochanka, marzyciela, idealistę, a także człowieka, który potrafi władać mieczem.

Pierwszy odcinek nosi tytuł "The Hanged Man". Zobaczcie krótki sneak peek, w którym Leonardo wyraża swój zachwyt Florencją i Larą Pulver.

REKLAMA