9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Patricia Arquette w "Boardwalk Empire". Katey Sagal na planie "Glee". "Revenge" planuje mocny finał. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Patricia Arquette w "Boardwalk Empire". Patricia Arquette dołączyła do obsady "Boardwalk Empire" na 4. sezon. Zagra Sally Wheet, właścicielkę baru, w którym bywają gangsterzy. Jej rola została określona jako powracająca.

2. "Revenge" planuje mocny finał. 12 maja zakończy się finał 2. sezonu "Revenge". Twórcy serialu obiecują, że zakończy się mocnym finałem, w którym zginie ktoś z głównych bohaterów. Mike Kelley obiecał, że wszystko będzie od razu wiadomo - nie będzie to cliffhanger. Więcej w TVLine.

3. Scott Parks w "Pamiętnikach wampirów". Scott Parks zagra Silasa w "Pamiętnikach wampirów". Prawdziwą twarz tego bohatera zobaczymy w finale 4. sezonu.

4. Kolejny odcinek "Arrow" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Home Invasion" (1x20).

5. Katey Sagal na planie "Glee". Katey Sagal, która gra w "Glee" mamę Artiego, zamieściła na swoim Twitterze takie oto zdjęcie.

6. Nowy projekt Ryana Murphy'ego w HBO. Twórca "Glee" robi kolejny serial, zatytułowany "Open". Będzie to dramat o ludzkiej seksualności i związkach. Głównymi bohaterami będzie piątka osób: małżeństwo po trzydziestce, kolega z pracy męża, 40-letnia instruktorka jogi. Murphy mówi, że serial będzie w bardzo dorosły i szczery sposób pokazywał seks, związki i intymność. Pilot "Open" został właśnie zamówiony przez HBO.

7. Pierwsi aktorzy w spin-offie "Chicago Fire". Kelly Blatz, Tania Raymonde, Melissa Sagemiller i Scott Eastwood (syn Clinta) pojawią się w finale 1. sezonu "Chicago Fire", który zarazem będzie furtką do spin-offa serialu, opowiadającego o policjantach z Chicago. Odcinek będzie wyemitowany 15 maja.

8. History chce zrobić serial o Houdinim. Adrien Brody prawdopodobnie zagra iluzjonistę Houdiniego w nowym miniserialu stacji History, którego producentem wykonawczym będzie Gerald W. Abrams (ojciec J.J. Abramsa).

9. Plakat promujący "The Originals". W Nowym Orleanie powietrze jest gęste od krwi - takim hasłem promuje się "The Originals", potencjalny spin-off "Pamiętników wampirów".

REKLAMA