8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Newsroom" (Fot. HBO)

"The Newsroom" (Fot. HBO)

Data powrotu "The Newsroom". Julia Louis-Dreyfus w gabinecie Joe Bidena. "Hannibal" utrzymał oglądalność. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "The Newsroom" wraca w lipcu. HBO podało, że "The Newsroom" wraca 14 lipca.

2. Wkrótce rusza produkcja 2. sezonu "House of Cards". Constance Zimmer napisała na Twitterze, że produkcja 2. sezonu "House of Cards" (który też będzie miał 13 odcinków) startuje za dwa tygodnie.

3. Veep i wiceprezydent się spotkali. Joe Biden spotkał się z Julią Louis-Dreyfus, która gra wiceprezydenta w serialu "Veep". Serial wraca w niedzielę z 2. sezonem.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Glee". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka "Sweet Dreams" (4x19).

5. "Hannibal" utrzymał oglądalność. Jeśli zastanawialiście się, czy "Hannibalowi" spadnie w drugim tygodniu emisji, czy nie, oto odpowiedź: serialowi udało się utrzymać oglądalność (4,38 mln/1,7). Ze wzrostami "Community" (2,84 mln/1,2) i "Glee" (6,67 mln/2,4).

6. David Marciano już nie będzie w stałej obsadzie "Homeland". David Marciano (serialowy Virgil) nie będzie w stałej obsadzie "Homeland" na 2. sezon, ale wciąż może pojawić się gościnnie.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Mentalisty". Tutaj znajdziecie zdjęcia o odcinka "Red And Itchy" (5x21).

8. Kolejny odcinek "Mad Men" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z odcinka 6x03 ("The Collaborators"), który wyreżyserował Jon Hamm.

REKLAMA