Które seriale do skasowania? Tabela Spoiler TV

W tym tygodniu oficjalnie skasowano "Cult", pojawili się też kolejni "mocni kandydaci" do skasowania. Zobaczcie, co się zmieniło w tabeli Spoiler TV.

"Cult" już jest skasowany, a na swoją kolej wciąż czekają inne seriale znajdujące się na czerwonym polu w tabeli. Najbardziej prawdopodobnymi kandydatami do skasowania są obecnie: "Touch", "1600 Penn", "Up All Night", "Guys with Kids", "Happy Endings", "Red Widow", "Deception", "The Carrie Diaries", "Golden Boy", "Vegas", "CSI: NY" i "Whitney". Większość z nich pożegnamy po tym sezonie.

Na polu żółtym, oznaczającym spore zagrożenie skasowaniem, znajdują się: "Nikita", "Community", "Body of Proof", "Malibu Country", "The Cleveland Show", "Hart of Dixie", "Beauty and the Beast", "Go On" i "The New Normal". Ich losy mogą różnie się potoczyć.

"How to Live with Your Parents (for the Rest of Your Life)" wciąż trzyma się mocno, skasowanie nie grozi też "Hannibalowi". Najlepsze tegoroczne nowości to nadal "The Following" i "Revolution".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA