8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Patty Duke i Meredith Baxter w "Glee". Zdjęcie z tegorocznego finału "How I Met Your Mother". Powrót w 6. sezonie "Sons of Anarchy". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Patty Duke i Meredith Baxter w "Glee". W finale 4. sezonu "Glee" zobaczymy Patty Duke i Meredith Baxter w roli lesbijskiej pary, która stanie się wzorem dla Kurta i Blaine'a. Blaine spotka jedną z nich w sklepie z biżuterią, gdzie pójdzie szukać pierścionka, by oświadczyć się Kurtowi. Duke i Baxter wrócą w 5. sezonie "Glee".

2. Oglądalność "Smash" coraz bliższa zera. W ostatnią sobotę "Smash" miał wynik 1,8 mln/0,4.

3. Barney i Robin w finale 8. serii "HIMYM". Tegoroczny finał "How I Met Your Mother" nosi tytuł "Something New" i wydarzy się w nim to, na co od dawna czekamy. Zap2It, który opublikował spoilery z finałów seriali CBS, zamieścił takie oto zdjęcie z finału "HIMYM".

4. Mnóstwo zdjęć promujących "Demony da Vinci". Tutaj zobaczycie dziesiątki zdjęć obsady, plakaty i inne obrazki związane z "Demonami da Vinci".

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Americans". Tutaj możecie obejrzeć fotki z odcinka "Covert War" (1x11).

6. Powrót w 6. sezonie "Sons of Anarchy". TVLine donosi, że w 6. sezonie "SoA" znów pojawi się Drea de Matteo jako Wendy. Zobaczymy ją w kilku odcinkach.

7. Zdjęcia z finału 5. sezonu "Southland". Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z odcinka "Reckoning" (5x10), czyli tegorocznego finału "Southland".

8. Robin Williams i Sarah Michelle Gellar na planie "Crazy Ones". Ta dwójka gra razem w nowej komedii (o ojcu i córce pracujących razem w agencji reklamowej) - i najwyraźniej rozumie się świetnie. Zdjęcie pochodzi z Twittera Williamsa.

REKLAMA