10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hell on Wheels" (Fot. AMC)

"Hell on Wheels" (Fot. AMC)

"Hell on Wheels" będzie emitowane w soboty. NBC podało datę premiery "Save Me" z Anne Heche w roli głównej. Aubrey Plaza wyrzucona z MTV Movie Awards po tym jak weszła nieproszona na scenę. A oprócz tego "Californication", "Veronica Mars", "Da Vinci's Demons".

1. "Hell on Wheels" będzie emitowane w soboty. Czy sobota będzie nową niedzielą? Ostatnie perypetie serialu "Smash" pokazują, że lepiej nie emitować seriali tego dnia, mimo to szefostwo AMC postanowiło zaryzykować. W soboty będzie emitowany 3. sezon "Hell on Wheels". Serial wraca 3 sierpnia.

2. Daty letnich premier NBC. Stacja NBC ogłosiła ramówkę na lato. Oprócz różnych programów typu reality show będzie w niej serial z Anne Heche - "Save Me". Jego premiera została przewidziana na 23 maja.

3. Aubrey Plaza wyrzucona z MTV Movie Awards. Aktorka, która gra April w "Parks and Recreation", zachowała się naprawdę dziwnie. Wskoczyła na scenę, kiedy Will Ferrell dziękował za nagrodę i zaczęła mu ją wyrywać z ręki. "Co się dzieje, wszystko w porządku"? - zapytał zdezorientowany Ferrell, a kiedy aktorka dała mu już spokój, dodał: "Aubrey Plaza, proszę państwa. Dokładnie tak, jak ćwiczyliśmy na próbie". Ale to akurat nie była prawda - Aubrey wyrzucono z gali podczas przerwy na reklamę. Ciekawe tylko, czemu siedziała w pierwszym rzędzie (skoro tego wszystkiego nie zaplanowano).

4. Bob Newhart w "The Big Bang Theory". Bob Newhart zagra w odcinku z 2 maja profesora Protona, dawnego gospodarza telewizyjnego programu dla dzieci, który kiedyś oglądali Sheldon i Leonard. Zdjęcie znajdziecie tutaj.

5. Ile zebrała "Veronica Mars" na Kickstarterze? Zakończyła się zbiórka pieniędzy na filmową "Veronicę Mars". Zbiórka ta była rekordowa dla Kickstartera - wzięło w niej udział 91 585 osób, a zebrano ponad 5,7 mln dol.

6. Kolejny odcinek "Modern Family" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Career Day" (4x21).

7. Sean Farris w "Pretty Little Liars". TV Guide opublikował pierwsze zdjęcia z 4. sezonu "Pretty Little Liars". Sean Farris gra nowego bohatera - policjanta Gabriela Holbrooka.

8. Heather Graham i Mary Lynn Rajskub w "Californication". Obie panie zobaczymy w premierowym odcinku 7. sezonu. Heather Graham zagra kobietę z przeszłości Hanka, a Mary Lynn Rajskub neurotyczną pisarkę. Poza tym gościnnie pojawi się Michael Imperioli. Produkcja nowego sezonu "Californication" rusza w tym miesiącu.

9. Kolejny odcinek "Demonów da Vinci" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z 2. odcinka "Da Vinci's Demons", zatytułowanego "The Serpent".

10. Dobra oglądalność finału "Spartakusa" i premiery "Demonów da Vinci". 1,04 mln Amerykanów zasiadło przez telewizorami, żeby zobaczyć premierę "Demonów da Vinci". Razem z powtórkami odcinek widziało 2,14 mln osób, co jest rekordem dla pilota stacji Starz. Finał "Spartakusa" podczas pierwszej emisji zobaczyło 1,43 mln osób, a z powtórkami 2,7 mln.

REKLAMA