9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Plakat na 4. sezon "Rizzoli and Isles". "Przyjaciele" nie spotkają się ponownie. Rekordowa oglądalność "Gry o tron", "Veep" słabiej niż przed rokiem. A oprócz tego "Castle", "Revolution", "Defiance".

1. Rekordowa oglądalność "Gry o tron". W ostatnią niedzielę "Gra o tron" pobiła rekord - odcinek zobaczyło 4,7 mln osób. "Veep" tymczasem stracił w porównaniu do zeszłorocznej premiery - rok temu oglądalność wynosiła 1,4 mln, teraz 1,18 mln.

2. "Przyjaciele" nie spotkają się ponownie. Wczoraj poszła w świat plotka, że zobaczymy ponowne spotkanie "Przyjaciół". Plotkę szybko zdementowano - jedna z twórczyń serialu, Marta Kauffman, powiedziała, że do takiego spotkania nigdy nie dojdzie.

3. Znamy tytuł tegorocznego finału "Castle". Brzmi on "Watershed". Tutaj znajdziecie mały teaser od Stany Katic.

4. "Defiance" ze świetną oglądalnością. 2,7 mln Amerykanów (w tym 1,3 mln w wieku 18-49) obejrzało premierę serialu "Defiance" w Syfy. Jest to najlepszy debiut serialu w tej stacji od czasu "Warehouse 13" w 2009 roku.

5. Kolejny odcinek "New Girl" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x23 ("Virgins").

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 9x22 ("Do You Believe In Magic").

7. Plakat promocyjny "Mistresses". Serial już jest emitowany w Polsce (jako "Kochanki"), na kanale FOX Life, Amerykanie będą go mieli dopiero 3 czerwca. Oto nowy plakat promocyjny.

8. Finał "Revolution" opóźniony. Ze względu na zamach w Bostonie nie było w poniedziałek nowego odcinka "Revolution". Kolejne odcinki pojawią się więc z tygodniowym opóźnieniem w stosunku do pierwotnego planu. Finał zostanie wyemitowany 3 czerwca.

9. Plakat na 4. sezon "Rizzoli and Isles".Serial wraca 16 czerwca, a dziewczyny na plakacie prezentują się tak:

REKLAMA