10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Data powrotu "Breaking Bad" i premiery "Low Winter Sun". Mnóstwo nieźle zapowiadających się nowych projektów AMC. "Demony da Vinci" z 2. sezonem. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. "Breaking Bad" wraca w sierpniu. 11 sierpnia powróci z ostatnimi ośmioma odcinkami "Breaking Bad". Serial otrzyma swój własny talk show, "Talking Bad". Tego samego dnia wystartuje w AMC nowa produkcja "Low Winter Sun".

2. Nowe projekty AMC. Stacja AMC zamówiła mnóstwo nieźle zapowiadających się pilotów:
"King" - serial o polityku z lat 60., który startuje jako segregacjonista, a potem jest wykorzystywany przez prezydenta Johnsona do promowania praw obywatelskich;
"Ashland" - rodzina ukrywająca mroczny sekret w latach 50. - w czasach makkartyzmu, czyli tropienia wszędzie komunistów - przeprowadza się do małego miasteczka Ashland w Kentucky;
"White City" - opowieść o dyplomatach i dziennikarzach żyjących w Afganistanie;
projekt Dahvi Wallera, jednego z producentów "Mad Men" - w Nowym Jorku w latach 20. dwóch braci prowadzi biznes i walczy o dziewczynę;
projekt Tima Lei - akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości i opowiada o rodzinie rozdartej pomiędzy poparciem dla represyjnego rządu i rodzącego się ruchu drugiej Amerykańskiej Rewolucji;
"The Wall" - serial o biznesmenie, który zostaje wciągnięty w szpiegostwo w Berlinie lat 60.;
"Ballistic City" - futurystyczny dramat o byłym policjancie, który jest więziony z przestępcami w statku kosmicznym zmierzającym w nieznanym kierunku. Twórcami są Joseph Kosinski ("Oblivion") i Travis Beacham ("Pacific Rim").

3. "Demony da Vinci" z 2. sezonem. Stacja Starz zamówiła 2. sezon "Da Vinci's Demons" po wyemitowaniu zaledwie jednego odcinka serialu. Wszystko dlatego, że ten odcinek był najlepiej oglądaną premierą od początku istnienia stacji.

4. ABC wycofuje z poniedziałkowej ramówki odcinek "Castle" z bombą. Ze względu na zamach w Bostonie ABC zmienia ramówkę. Odcinek "Still", który miał być wyemitowany 22 kwietnia, został przeniesiony na 29 kwietnia. Z kolei odcinek "The Squab and the Quill", zaplanowany pierwotnie na 29 kwietnia, zostanie wyemitowany 22 kwietnia.

5. Fotki z kolejnego odcinka "Community". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Basic Human Anatomy" (4x11), w którym Troy i Abed zamienią się ciałami.

6. Plakat "Hart of Dixie" na May sweeps. Czyli nasz ulubiony czworokąt miłosny (który czasem bywa inną figurą).

7. Skąd znamy dzieciaka, który zagrał młodego Dona Drapera? Stąd, że grał już młodego Michaela Blutha. Nazywa się Brandon Killham i zdaniem niektórych w obu wyżej wymienionych rolach wypadł fatalnie.

8. Kolejny odcinek "Smash" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie fotki z odcinka "The Producers" (2x13).

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Touch". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka "Fight or Flight" (2x12).

10. Plakaty letnich seriali ABC Family. Stacja opublikowała plakat nowego serialu "The Fosters" oraz 2. sezonu komedii "Baby Daddy".

REKLAMA