10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Dalsze odcinki "Apartment 23" w internecie. Pierwsze zdjęcie Gillian Anderson z "Hannibala". To już oficjalne i pewne na 100% - 8. sezon "Dextera" będzie ostatni. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Dalsze odcinki "Apartment 23" w internecie. ABC już nie będzie emitować "Don't Trust the B–– in Apartment 23", ale brakujące odcinki pojawią się 17 maja w sieci - w serwisach Hulu, iTunes oraz na stronie internetowej ABC. Odcinków, których jeszcze nie widzieliśmy, jest osiem.

2. Oficjalnie: "Dexter" skończy się po 8. sezonie. Niby wiedzieliśmy to już od dawna, ale teraz jest najbardziej oficjalne i ostateczne z potwierdzeń: 8. sezon "Dextera" będzie ostatni. I jeszcze mamy nową fotkę.

3. Steve Carell jednak pojawi się w finale "The Office"? TVLine donosi, że twórcy "The Office" próbowali namówić Carella na ostatni występ w serialu. Niestety, nie ma potwierdzenia, że się pojawi, ale Michael Ausiello twierdzi, że jest to możliwe.

4. Kiedy kolejne Złote Globy w NBC? 71. rozdanie Złotych Globów odbędzie się 12 stycznia 2014 roku. Nominacje zostaną ogłoszone 12 grudnia.

5. Nowy odcinek "Continuum" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z premiery 2. sezonu "Continuum". Odcinek nosi tytuł "Second Chances".

6. Kilka zdjęć z kolejnego odcinka "Gry o tron". Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z odcinka 3x04 ("And Now His Watch is Ended").

7. Zdjęcia z dwóch kolejnych odcinków "Glee". Tutaj są zdjęcia z odcinka 4x20 ("Lights Out"), tutaj - 4x21 ("Wonderful").

8. I jeszcze fotki z nowego odcinka "Arrow". Znajdziecie je tutaj. Odcinek 1x21 nosi tytuł "The Undertaking".

9. Słaby wynik "Suburgatory" w finale". 5,33 mln/1,5 i 5,45 mln/1,7 - takie wyniki oglądalności miały dwa odcinki finału 2. sezonu "Suburgatory". To bardzo słabo - zwłaszcza że zaraz potem "How To Live With Your Parents" oglądało 6,06 mln/2,0 Amerykanów.

10. Gillian Anderson w "Hannibalu". Gwiazda "Z Archiwum X" zagra terapeutkę w czterech odcinkach "Hannibala". EW zamieścił pierwsze zdjęcie promocyjne.

REKLAMA