Jak trzymają się seriale? Nowa tabela Spoiler TV

Kolejny tydzień, kolejne seriale coraz bliżej skasowania. Sprawdźcie, co zmieniło się w tabeli Spoiler TV w ciągu ostatnich siedmiu dni.

W tabeli Spoiler TV coraz więcej jest koloru niebieskiego (seriale z zamówieniem na kolejny sezon - wczoraj dołączyło do nich "Glee"), ale koloru czerwonego też nie brakuje. Seriale, które wylądowały na czerwonym polu, niemal na pewno nie dostaną zamówienia na kolejny sezon. Obecnie wśród nich znajdują się: "Touch", "1600 Penn", "Happy Endings", "Up All Night", "Guys with Kids", "Red Widow", "Deception", "Vegas", "The Carrie Diaries", "Golden Boy", "CSI: NY" i "Whitney".

Na żółtym polu, które oznacza zagrożenie skasowaniem, są: "Nikita", "Community", "Body of Proof", "Malibu Country", "Hart of Dixie", "Go On" i "The New Normal". Wszystkie mają szansę - moim zdaniem całkiem dużą - na uratowanie się.

Najlepiej spośród tegorocznych nowości radzą sobie "Revolution", "How to Live with Your Parents" i "The Following". "2 Broke Girls" wypadło z pierwszej piątki najlepiej oglądanych seriali. Najlepsi z najlepszych to teraz: "The Big Bang Theory", "Modern Family", "Dwóch i pół", "NCIS" i "Person of Interest".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA