8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Co dalej z "Bunheads" i "The Lying Game"? Jak prezentuje się Bob Newhart w "The Big Bang Theory"? Jaki tytuł nosi "S.H.I.E.L.D." po najnowszej zmianie? A oprócz tego "Mad Men", "Arrow", "Twisted".

1. Co dalej z "Bunheads" i "The Lying Game"? Deadline pisze o sytuacji dwóch seriali ABC Family, co do których stacja nie podjęła decyzji. Serwis donosi, że ABC Family chce zastanowić się nad tym, co z nimi zrobi, do czasu startu letniej ramówki. Aktorzy z "The Lying Game" zaczęli już jednak szukać pracy w innych serialach, obecnie tylko Alexandra Chando ma podpisaną umowę na kolejny sezon. Decyzja, czy serial będzie kontynuowany, zostanie podjęta do lipca. Kompletnie nie wiadomo, co z "Bunheads". Serial był chwalony przez krytyków, ale oglądalność miał jeszcze słabszą niż "The Lying Game". I w jego przypadku niestety wiadomo tylko, że nic nie wiadomo.

2. Bob Newhart w "The Big Bang Theory". Mnóstwo zdjęć z odcinka z Bobem Newhartem (6x22 - "The Proton Resurgence") znajdziecie tutaj.

3. Tytuły i opisy kolejnych odcinków "Mad Men". Kolejne odcinki "Mad Men" noszą następujące tytuły: "The Flood" (6x05), "For Immediate Release" (6x06), "Man With a Plan" (6x07) i "The Crash" (6x08). Tutaj znajdziecie krótkie opisy, w zasadzie bez spoilerów, bo trudno uznać za spoilery zdania w rodzaju "Peggy robi plany na przyszłość".

4. "Twisted" na plakacie. ABC Family opublikowało plakat promujący nowy serial "Twisted", opowiadający o nastolatku z problemami. Serial startuje 11 czerwca, zdjęcia z premiery znajdziecie tutaj.

5. Kolejny odcinek "Vikings" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z 8. odinka "Vikings", zatytułowanego "Sacrifice".

6. Kilka zdjęć z odcinka "Hannibala", którego nie zobaczymy. Tutaj znajdziecie zdjęcia z "Coquilles" - wycofanego odcinka "Hannibala". Niestety, nie ma tych zdjęć zbyt wiele.

7. Kolejna zmiana tytułu "S.H.I.E.L.D.". Twórcy "S.H.I.E.L.D." nie chcą, żeby ich serial mylił się z "The Shield", dlatego znów zmienili tytuł - na "Agents of S.H.I.E.L.D." (poprzedni był "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D."). Taki tytuł widnieje na fanpage'u serialu i jest możliwe, że będzie już ostateczny.

8. Plakat "Arrow" na May sweeps.

REKLAMA