"Doktor Who": Plakaty promujące kolejne odcinki

Już tylko cztery odcinki zostały do końca 7. serii "Doktora Who". Zobaczcie plakaty promujące te odcinki, poznajcie spoilery.

Trwają zdjęcia do odcinka rocznicowego "Doktora Who", który zostanie pokazany jesienią. W Walii można było zobaczyć dwóch Doktorów - Smitha i Tennanta - razem, na planie tegoż odcinka. Zanim jednak zaczniemy myśleć o jesieni, przed nami cztery wiosenne odcinki 7. serii.

"Journey to the Centre of the TARDIS" (7x10)

Clara zgubi się we wnętrzu TARDIS po kryzysie na pokładzie, a Doktor będzie próbował ją odnaleźć. Scenariusz odcinka napisał Stephen Thompson, a reżyserem jest Mat King.

"The Crimson Horror" (7x11)

Odcinek napisany przez Marka Gatissa i wyreżyserowany przez Saula Metzsteina. Powrócimy w nim do wiktoriańskiego Londynu. Pojawią się znów takie postacie, jak Lady Vastra, Jenny i Strax.Gościnnie w odcinku wystąpi Diana Rigg.

"Nightmare in Silver" (7x12)

W tym odcinku zobaczymy Cybermenów w nowej odsłonie. Autorem scenariusza jest Neil Gaiman, a reżyserem - Stephen Woolfenden.

"The Name of the Doctor" (7x13) - finał sezonu

Odcinek autorstwa Stevena Moffata, w reżyserii Saula Metzsteina. Twórcy obiecują na plakacie, że dowiemy się w nim, jak naprawdę nazywa się Doktor. Inna miła informacja: w "The Name of the Doctor" powróci Alex Kingston.

REKLAMA