"Doktor Who": Plakaty promujące kolejne odcinki

"Doktor Who" (zdjęcia: BBC)

"Doktor Who" (zdjęcia: BBC)

Już tylko cztery odcinki zostały do końca 7. serii "Doktora Who". Zobaczcie plakaty promujące te odcinki, poznajcie spoilery.

Trwają zdjęcia do odcinka rocznicowego "Doktora Who", który zostanie pokazany jesienią. W Walii można było zobaczyć dwóch Doktorów - Smitha i Tennanta - razem, na planie tegoż odcinka. Zanim jednak zaczniemy myśleć o jesieni, przed nami cztery wiosenne odcinki 7. serii.

"Journey to the Centre of the TARDIS" (7x10)

Clara zgubi się we wnętrzu TARDIS po kryzysie na pokładzie, a Doktor będzie próbował ją odnaleźć. Scenariusz odcinka napisał Stephen Thompson, a reżyserem jest Mat King.

"The Crimson Horror" (7x11)

Odcinek napisany przez Marka Gatissa i wyreżyserowany przez Saula Metzsteina. Powrócimy w nim do wiktoriańskiego Londynu. Pojawią się znów takie postacie, jak Lady Vastra, Jenny i Strax.Gościnnie w odcinku wystąpi Diana Rigg.

"Nightmare in Silver" (7x12)

W tym odcinku zobaczymy Cybermenów w nowej odsłonie. Autorem scenariusza jest Neil Gaiman, a reżyserem - Stephen Woolfenden.

"The Name of the Doctor" (7x13) - finał sezonu

Odcinek autorstwa Stevena Moffata, w reżyserii Saula Metzsteina. Twórcy obiecują na plakacie, że dowiemy się w nim, jak naprawdę nazywa się Doktor. Inna miła informacja: w "The Name of the Doctor" powróci Alex Kingston.

REKLAMA