10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" z nowym rekordem. "The Following" lepsze w poniedziałek od "Revolution". Plakat na 3. sezon "The Killing". A oprócz tego "Chirurdzy", "Glee", "Elementary".

1. "Gra o tron" z nowym rekordem. Najnowszy odcinek "Gry o tron" obejrzało 4,9 mln widzów podczas pierwszej emisji i 5,9 mln przez cały wieczór. To rekord dla tego serialu.

2. Katey Sagal jako mama Artiego w "Glee". Aktorka pojawi się w "Glee" w odcinku z 2 maja. Jej pierwsze zdjęcie z Kevinem McHale'em znajdziecie tutaj.

3. Kłamczuchy na nowym plakacie. Pojawił się plakat promujący 4. sezon "Pretty Little Liars".

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Grey's Anatomy". Tutaj znajdziecie zdjęcia odcinka "Readiness Is All" (9x23).

5. Kolejny odcinek "Elementary" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "A Landmark Story" (1x21).

6. Brad Paisley w finale "Nashville". W finale 1. sezonu "Nashville" wystąpi muzyk Brad Paisley. Zagra samego siebie.

7. "Malibu Country" traci kolejnego showrunnera. Nastaran Dibai odchodzi z ekipy "Malibu Country" po 1. sezonie. Na razie nie wiadomo, kto przejmie prowadzenie produkcji. Nie ma też pewności, że serial dostanie 2. sezon - ale jest to bardzo prawdopodobne.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Hart of Dixie". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "I'm Moving On" (1x21).

9. "The Following" lepsze w poniedziałek od "Revolution". W poniedziałkowy wieczór sporo zyskał "The Following" (7,04 mln/2,4). Serial FOX-a wypadł znacznie lepiej od "Revolution", które zaliczyło dołek (5,88 mln/2,0). Ze wzrostem i naprawdę niezłą oglądalnością "Castle" (11,76 mln/2,3).

10. Plakat na 3. sezon "The Killing". W 3. sezonie produkcji AMC pojawi się seryjny morderca. EW prezentuje plakat promocyjny.

REKLAMA