9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Brakujący odcinek "Hannibala" w internecie (i w polskim AXN-ie). "Gra o tron" traci widzów w Polsce. Finał "Smash" w niedzielę. Spoiler z tegorocznego finału "Chirurgów". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Brakujący odcinek "Hannibala" w internecie. NBC postanowiło opublikować wycięty z ramówki telewizyjnej 4. odcinek "Hannibala" w sieci. Okazuje się, że wbrew temu, co mówiono wcześniej, nie jest to tylko odcinek ze sprawą tygodnia. Jak powiedział Fuller, w tym odcinku poznamy detale relacji pomiędzy Hannibalem i Abigail Hobbs. Mieszkańcy USA mogą obejrzeć pokrojony odcinek na przykład tutaj. W Polsce wyemituje go AXN, który ma zamiar pokazać "Hannibala" po kolei, bez żadnych zmian.

2. Spoilerowe zdjęcie z "Glee". W EW znajdziecie zdjęcie, na którym jest Blaine w sklepie. Co chce kupić? Odpowiedź tutaj.

3. "Gra o tron" traci widzów w Polsce. Średnia widownia czterech pierwszych odcinków 3. sezonu "Gry o tron" wyniosła w Polsce 117 tys. osób. Rok temu było to 159 tys. widzów. Więcej szczegółów na temat oglądalności "Gry o tron" w polskim HBO w Wirtualnych Mediach.

4. Kolejny odcinek "Beauty and the Beast" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Anniversary" (1x20).

5. Finał "Smash" w niedzielę. NBC zesłało "Smash" na sobotę, ale pożegnanie z serialem będzie godne. TVLine donosi, że dwugodzinny finał serialu zostanie wyemitowany w niedzielę 26 maja. Jak zdradził Josh Safran, w finale będzie się wiele działo. Ktoś będzie w ciąży, kogoś aresztują, ktoś kogoś pocałuje.

6. Finał sezonu "Hart of Dixie" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć kilka zdjęć z "On the Road Again" (2x22), tegorocznego finału "Hart of Dixie".

7. Plakat "Pamiętników wampirów" na May sweeps. A na plakacie udręczona Elena.

8. Znów będzie się działo w finale "Chirurgów". Jeśli spodziewaliście się w tym roku spokojnego finału "Chirurgów", to czas przyznać się do błędu. Tegoroczny finał, który ABC pokaże 16 maja, nosi tytuł "Perfect Storm". Co oznacza, że tym razem bohaterom serialu da się we znaki pogoda.

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Big Bang Theory". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "The Love Spell Potential" (6x23), w którym Raj i Lucy pójdą na bardzo dziwną randkę.

REKLAMA